reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wczesna ciąża

Dołączył(a)
24 Listopad 2020
Postów
7
Witajcie , jestem tu nowa , jak nie ten temat zaznaczyłam to wybaczcie.
staramy się z mężem o dziecko , właśnie jestem na etapie spóźniającej się miesiączki 3dni (miesiączka nieregularna) bolą mnie piersi , ból w macicy i od piątku mam dziwne mdłości . Na testach tylko jedna kreska... Tak bardzo bym chciała być w tej ciąży , że nie wiem czy już sobie niektóre objawy wmawiam czy faktycznie są - bo jak widzę jedną kreskę to już sama nie wiem co myśleć. Chciałam iść pobrać sobie krew ,ale mam kwarantannę i niestety uniemożliwia mi to pójście . Już sama nie wiem co o tym myśleć , majątek wydany na testy , a moja glowa wariuje od myśli czy się udało czy nie...
 
reklama
A jaki najdłuższy cykl miałaś??
Albo się zablokowałaś albo jestes w ciąży tylko owu była później i dlatego testy negatywne

Nawet do 31 dni . Nie pamiętam kiedy ostatnio dostałam miesiączkę w terminie i z tego też powodu ciężko stwierdzić kiedy mam dni płodne , robiłam testy owulacyjny to niby pokrywało się z moimi obliczeniami . To czekanie jest strasznie stresujące... 🙈
 
Nawet do 31 dni . Nie pamiętam kiedy ostatnio dostałam miesiączkę w terminie i z tego też powodu ciężko stwierdzić kiedy mam dni płodne , robiłam testy owulacyjny to niby pokrywało się z moimi obliczeniami . To czekanie jest strasznie stresujące... 🙈
A obecnie w którym dniu cyklu jesteś?? Bo napisałaś że 3 dni spóźnienia??
A badalas się, sprawdzalas hormony czemu masz tak nieregularne miesiaczki??
 
Dzisiaj jest 30 dzień cyklu. Powiem szczerze , że z racji że mam nieregularna miesiączkę to sama nie wiem jak już to wszystko liczyć , No nie ogarniam tego aż tak i nie będę się wstydzić tego, wszystkiego nie wiem . Ale już coś dzięki Pani zrozumiałam :)
W ostatnim czasie bardzo często byłam u ginekologa to twierdzi , że wszytsko dobrze
 
A robiłaś podstawowe hormony, prolaktyne, tsh?? Czy tam masz wszystko dobrze. Bo coś jest na rzeczy, skoro masz nieregularne miesiączki..
Skoro dziś masz 30dc a najdłuższy pisałaś 31 to nie masz 3 dniowego opóźnienia jeszcze. Poczekaj spokojnie.
Odpręż się, zajmij czym innym głowę.. Bo jeżeli będziesz myślała tylko o objawach to się zablokujesz i ani nie będzie ciąży ani 🐵.. Takze czekaj cierpliwie..
Ale polecałabym Ci zrobić badania.. Najlepiej w 3-5 dc. Warto o tym poczytać.
 
A robiłaś podstawowe hormony, prolaktyne, tsh?? Czy tam masz wszystko dobrze. Bo coś jest na rzeczy, skoro masz nieregularne miesiączki..
Skoro dziś masz 30dc a najdłuższy pisałaś 31 to nie masz 3 dniowego opóźnienia jeszcze. Poczekaj spokojnie.
Odpręż się, zajmij czym innym głowę.. Bo jeżeli będziesz myślała tylko o objawach to się zablokujesz i ani nie będzie ciąży ani 🐵.. Takze czekaj cierpliwie..
Ale polecałabym Ci zrobić badania.. Najlepiej w 3-5 dc. Warto o tym poczytać.
dzięki :)
 
reklama
Kup sobie niepokalanek mnisi w kapsułkach - w naturalny sposób reguluje cykl. U mnie udało się po pierwszym cyklu z niepokalankiem. I to.nie jest żadna reklama, żeby nie było, po.prostu naprawdę wierzę, że to dzięki niemu. Obawiam się, że jeśli masz nieregularny cykl, to nie byłaś w ciąży. Miałam to samo.
 

Podobne tematy

Do góry