reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wczesna ciąża

reklama
A moge juz wykonac bete? 4 dni do @ .
BO zrobilam dzisiaj test ale nie poranny mocz i straszny bladzioch wyszedl... lekarz kazal w razie czego ostawic narazie leki.. , jakie testy polecacie? Te z rossman dobre sa? Bo ten moj co kupilam to slabe opinoe ma teraz czytam ;( piersi noe sa jaKos specjalnoe wieksze ale te sutkiii wrrr.. masakra ehh
U mnie było tak ze pierwszy dzień miesiączki miałam 5.02 a pierwszy pozytywny test z bardzo blada , ledwo ledwo widoczna kreska, naprawdę musiałam się dobrze przyjrzeć żeby ja zobaczyć wyszedł 8 marca rano. Z tym ze moje cykle po braniu tabletek antykoncepcyjnych nie mogły unormować się przez rok i miałam okres co 50-70 dni. Dopiero w grudniu zaczęło to jakoś normalnie funkcjonować także nie mam pojęcia jak długi był ten cykl ani kiedy miałam owulacje . Po południu zrobiłam drugi test , o dziwo kreska była wyraźniejsza. Kolejne testy 9 marca - wyraźniejsza kreska i 10 marca - całkowicie wyraźna . Do ginekologa poszłam 10 marca , na usg nie było nic widać wiec zrobił betę. Wyszła pozytywna wiec znowu zrobił żeby zobaczyć czy rośnie i czy ciąża nie jest pozamaciczna. 17 marca było widać pęcherzyk i lekki zarys zarodka. Wydał mi zaświadczenie ze jestem w 6 tydogniu ciąży (5+5).
 
Do góry