reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wczesna ciąża ?

Roxi24 - właśnie ja się cieszyłam do momentu, gdy nie powiedział, że przy takim pęcherzyku powinno być już widać ciałko źółte...
 
reklama
A czy bol podbrzusza tak jak na okres jest normalny ?
U mnie zarówno przy stracie był ból zwiastujacy poronienie były to skurcze połączone z bólem w dole pleców ,jak i przy tej ciąży od początku bol podbrzusza jak by miała przyjść @.Różnica była tylko taka ,ze to był bol o delikatnym nasileniu jak by @ się zbliżała i nie mijał przez kilka tygodni.Teraz leci mi 22 tc ,a na bóle podbrzusza brałam magnez ,po nospe sięgnęłam w ostateczności od czasu do czasu.Macica się rozciąga i często osoby które nie rodziły odczuwają bol w dole brzucha.Grunt to pozytywne myślenie [emoji5].

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Roxi24 - właśnie ja się cieszyłam do momentu, gdy nie powiedział, że przy takim pęcherzyku powinno być już widać ciałko źółte...
U mnie serduszko dopiero było w 7tc ,a wcześniej też nic nie było widać.Nie ma na to reguły może słaby sprzęt ,albo coś.Pozostaje ci czekać i się nie stresować.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie nakręcaj się bo to nic nie zmieni. Nikt Ci teraz nie powie co dalej będzie z Twoja ciąża bo to wróżenie z fusów. Czas wszystko wyjaśni. Wiele ciąż się roni ale myśl pozytywnie. Zaszłaś znaczy dajecie radę a czy zarodek prawidłowy nie przewidzisz
 
Dziękuję Wam za te rady, bardzo mi pomagają.
Nawet nie mam z kim pogadać o tym oprócz męża, a widzę, że temat go meczy, gdyż on nawet nie bierze pod uwagę, że będzie coś nie tak ...
A jakie macie zdanie na temat leku Duphaston?
1 ginekolog, do którego chodziłam od zawsze przepisał mi go od tak profilaktycznie, a 2 na który namowily mnie koleżanki, który jest ordynatorem w szpitalu powiedział, że jak nie ma potrzeby to nie brać.
Kogo posłuchać?
 
Dziękuję Wam za te rady, bardzo mi pomagają.
Nawet nie mam z kim pogadać o tym oprócz męża, a widzę, że temat go meczy, gdyż on nawet nie bierze pod uwagę, że będzie coś nie tak ...
A jakie macie zdanie na temat leku Duphaston?
1 ginekolog, do którego chodziłam od zawsze przepisał mi go od tak profilaktycznie, a 2 na który namowily mnie koleżanki, który jest ordynatorem w szpitalu powiedział, że jak nie ma potrzeby to nie brać.
Kogo posłuchać?
Ja brałam luteine dopochwowa do 14 tc ,bo później już łożysko produkuje wystarczającą ilość progesteronu ,a ja miałam przed ciążą niski poziom.Dophustan brałam jak wystąpiły plamienia,a lekarz nie chciał podrażniac śluzówki lekami dopochwowymi.Ogólnie źle się czułam, po progesteronie bolała mnie głową i miałam problemy z żałądkiem i mdłości.Myślę, ze jak ciąża ma się utrzymać to utrzyma się bez progesteronu w poprzedniej ciąży od początku na luteine, a i tak poronienia nie dało się zatrzymać.Luteina bardziej pomaga na skurcze macicy i bóle.Dophustanu dobrze nie wspominam ,bo po nim bolał mnie brzuch.Ogólnie ciesze się ,ze go odstawiłam.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry