reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wczesna owulacja kilka dni po miesiączce

Nie dał mi tylko sobie zostawił zdjęcia i opis bo powiedział, że tu wszystko jest ok więc widzimy się kolejny raz się jak będę w ciąży. Oby tak było 😅😳... Nie wspomniałam też, że miałam 3 cykle wcześniej torbiel czynnościową na jajniku dość sporą bo 3cm z kawałkiem którą właśnie zobaczył na usg, wtedy endometrium było 11mm w drugiej połowie cyklu chwilę przed okresem. Po 3 cyklach nie było śladu po torbieli. Więc tak oto pozbył się mnie...
 
reklama
Kurcze wątek który mnie zainteresował. Dziewczyny 1 września miałam miesiączkę. Moje cykle trwają 26-27 dni. Kolejna miesiączkę dostałam 2 października a wiec cykl 31 dniowy. Dziwne ale zdarza się. 22 było przytulanko No bo miało być po płodnych. Niestety byłam na szkoleniu wiec miałam tydzień przerwy w mierzeniu temp. 24 na pewno już była powyżej 37 i pomimo tego ze obecnie mam 9 dc temp nadal powyżej. Zrobiłam test 3 dc niby ujemny ale po czasie druga słaba kreska. 4 dc zaczęły kłuć jajniki. Dziś zrobiłam betę- ciaza wykluczona. Możliwe zatem ze to owulacja????
 
Do góry