reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wczesna oznaka ciąży

Negatywny i q dodatku zalany.
Gwarantuje Ci jak babcie kocham, że gdyby mdłości były efektem ciąży to kreski byłyby tak tłuste, że nie musiałabyś obcych ludzi pytać czy jest pozytywny

Edit:
Już się zorientowałam że to inna zagubiona dusza
Bravo 👏 zagubione dusze dziękują, ze jesteś taka spostrzegawcza i nie musiały Cię upominać .
 
reklama
Hej , od jakiegos czasu staramy się o dziecko . Ale jakos nie wychodzi . Miałam okres w październiku (krótszy niż zwykle bo tylko 3 dni ale wydawał się jak normalny okres )dokładnie 24,25,26 październik , dzisiaj mamy 11 listopad a od wczoraj mam okropne mdłości , i wymiotuje . Czuje się wczoraj cały dzień bardzo zmęczona i senna , dzisiaj tak samo . Okres powinnam dostać 22 listopad a wiec jeszcze 10 dni . Zrobiłam dzisiaj test i jest negatywny . Czy jest możliwe ze takie mdłości szczególnie rano i wieczorem mogą być oznaka ciąży wczesnej ?
Skoro test wyszedł negatywny to w ciąży nie jesteś.
Może coś zjadłaś nieświeżego.
Może zrób badania z krwi? Będziesz miała 100% pewności
 
Do góry