reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wczesne nietypowe objawy ciąży

paulaa.91

Początkująca w BB
Dołączył(a)
22 Sierpień 2019
Postów
26
Hej Dziewczyny :)

Pytanie z ciekawości, czy miałyście jakieś wczesne nietypowe objawy ciąży? Przeczytałam artykuł, że może to być zatkany nos, ból zębów, biegunka lub zaparcie, wzdęcia, gazy, poprawa albo pogorszenie cery, zastrzyk energii, pocenie się, ślinotok, poczucie, że ma się grypę - i to niby przed spodziewaną (a raczej spodziewanym brakiem) miesiączki.
A może jeszcze coś innego? :)
 
reklama
Rozwiązanie
Hej Dziewczyny :)

Pytanie z ciekawości, czy miałyście jakieś wczesne nietypowe objawy ciąży? Przeczytałam artykuł, że może to być zatkany nos, ból zębów, biegunka lub zaparcie, wzdęcia, gazy, poprawa albo pogorszenie cery, zastrzyk energii, pocenie się, ślinotok, poczucie, że ma się grypę - i to niby przed spodziewaną (a raczej spodziewanym brakiem) miesiączki.
A może jeszcze coś innego? :)
Przeziębienie bez żadnej innej możliwej przyczyny [emoji4] zaczęło się w czwartek, od piątku do niedzieli nie byłam w stanie podnieść się z łóżka, a w poniedziałek cień cienia II kreski na teście [emoji7]
Ja w okresie kiedy doszło do zapłodnienia bolał mnie brzuch jak na okres, jajniki mnie bolały. W okresie zagnieżdżenia dostałam Tez bólu jak na okres i plamienia implantacyjnego. Później zatwardzenie, biegunka, teraz jak analizuje to zanim się dowiedziałam o ciąży a było to kilka dni po zapłodnienia to popłakałam się na wakacjach oglądając animatorki dzieciece(nie mamy jeszcze dzieci), a po minimalnych dawkach alkoholu urwał mi się film i też płakałam Bez powodu wtedy :D
 
Ja w okresie kiedy doszło do zapłodnienia bolał mnie brzuch jak na okres, jajniki mnie bolały. W okresie zagnieżdżenia dostałam Tez bólu jak na okres i plamienia implantacyjnego. Później zatwardzenie, biegunka, teraz jak analizuje to zanim się dowiedziałam o ciąży a było to kilka dni po zapłodnienia to popłakałam się na wakacjach oglądając animatorki dzieciece(nie mamy jeszcze dzieci), a po minimalnych dawkach alkoholu urwał mi się film i też płakałam Bez powodu wtedy :D
o kurcze, to dużo sygnałów :oops: widać każdy organizm jest inny, bo moja koleżanka to nic nie czuła tylko zmęczenie
 
reklama
reklama

Podobne tematy

Do góry