reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wczesne nietypowe objawy ciąży

paulaa.91

Początkująca w BB
Dołączył(a)
22 Sierpień 2019
Postów
26
Hej Dziewczyny :)

Pytanie z ciekawości, czy miałyście jakieś wczesne nietypowe objawy ciąży? Przeczytałam artykuł, że może to być zatkany nos, ból zębów, biegunka lub zaparcie, wzdęcia, gazy, poprawa albo pogorszenie cery, zastrzyk energii, pocenie się, ślinotok, poczucie, że ma się grypę - i to niby przed spodziewaną (a raczej spodziewanym brakiem) miesiączki.
A może jeszcze coś innego? :)
 
reklama
Rozwiązanie
Hej Dziewczyny :)

Pytanie z ciekawości, czy miałyście jakieś wczesne nietypowe objawy ciąży? Przeczytałam artykuł, że może to być zatkany nos, ból zębów, biegunka lub zaparcie, wzdęcia, gazy, poprawa albo pogorszenie cery, zastrzyk energii, pocenie się, ślinotok, poczucie, że ma się grypę - i to niby przed spodziewaną (a raczej spodziewanym brakiem) miesiączki.
A może jeszcze coś innego? :)
Przeziębienie bez żadnej innej możliwej przyczyny [emoji4] zaczęło się w czwartek, od piątku do niedzieli nie byłam w stanie podnieść się z łóżka, a w poniedziałek cień cienia II kreski na teście [emoji7]
Hej :)
Mi kilka dni temu skończyła sie miesiączka i teraz kłuje mnie coś w okolicach odbytu, jajników, ciężko mi określić lokalizację tych dolegliwości. Ogólnie czuje się osłabiona. Dodam, ze poprzednia moja miesiączka była bardzo skąpa, trwała 2 dni i krwawienie było niewielkie. Czy według Was wskazuje to na coś konkretnego? Miałyście tak?
Pozdrawiam

Najlepiej zrobić test :)
 
reklama
Hej Dziewczyny :)

Pytanie z ciekawości, czy miałyście jakieś wczesne nietypowe objawy ciąży? Przeczytałam artykuł, że może to być zatkany nos, ból zębów, biegunka lub zaparcie, wzdęcia, gazy, poprawa albo pogorszenie cery, zastrzyk energii, pocenie się, ślinotok, poczucie, że ma się grypę - i to niby przed spodziewaną (a raczej spodziewanym brakiem) miesiączki.
A może jeszcze coś innego? :)
Przeziębienie bez żadnej innej możliwej przyczyny [emoji4] zaczęło się w czwartek, od piątku do niedzieli nie byłam w stanie podnieść się z łóżka, a w poniedziałek cień cienia II kreski na teście [emoji7]
 
Rozwiązanie
Hej dziewczyny!
Jestem tu nowa, postanowiłam napisać żeby poczuć się częścią społeczności 🙂 Staramy się z mężem niecały rok, jak dotąd bez sukcesu. Pierwsze podstawowe badania ok.
Od tego cyklu zaczęłam korzystać z testu owu Clearblu - 14 i 15 dnia była uśmiechnięta buźka na teście. Dziś 25 dc. Od niecałego tygodnia czuje się dość dziwnie- tzn. piersi bolą mnie chyba pierwszy raz tak mocno non stop i czuje jakbym chodziła zatruta- staram się nie nakręcać aczkolwiek jak pewnie wiecie jest to trudne ;)
Dziś 5 dni przed @, ale ponieważ wyjeżdżamy zrobię chyba jutro teścik w porannego moczu. Wiem ze może bez sensu, ale mielibyśmy piękny prezent ❤️ Ehhh to czekanie jest okrutne.. ale staram się być silna i nie wariować :) trzymajcie kciuki oby tym razem były 2 kreseczki albo chociaż cień! 😅
 
Hej Dziewczyny :)

Pytanie z ciekawości, czy miałyście jakieś wczesne nietypowe objawy ciąży? Przeczytałam artykuł, że może to być zatkany nos, ból zębów, biegunka lub zaparcie, wzdęcia, gazy, poprawa albo pogorszenie cery, zastrzyk energii, pocenie się, ślinotok, poczucie, że ma się grypę - i to niby przed spodziewaną (a raczej spodziewanym brakiem) miesiączki.
A może jeszcze coś innego? :)
Nie ma objawów przed dodatnim testem - objawy wywołuje beta hcg i ona musi być dość wysoka by objawy dawała
 
Hej. U mnie najpierw był ogromny ból podbrzusza, jak w trakcie okresu. Później miałam różowe krwawienia, które zmieniły się w brązowe plamienie po kilku dniach. To było 6 dni po stosunku. Myślałam, że kompletnie mi się rozwalił cykl i dostałam okresu. Po dwóch dniach wyskoczyła mi opryszczka, co jest dla mnie bardzo rzadkie. Po 4 dniach od tego poszłam na betę, bo miałam przyjąć szczepienia, więc chciałam na 100% upewnić się, że nie jestem w ciąży. Beta ku mojemu zaskoczeniu pokazała 228. :) piszę, bo sama często tutaj zaglądałam przy staraniach.
 
Im blizej @ tym coraz mniej rzeczy mi smakowało. Wszystko wydawalo mi sie zepsute. Jajniki kuły mnie na przemian a w dzien implantacji zmienil mi się całkowicie smak w ustach, zwłaszcza inaczej smakowała mi mięta. Dostalam tez tego dnia plamienia
 
reklama
reklama

Podobne tematy

Do góry