reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wczesne objawy ciąży

Dołączył(a)
20 Czerwiec 2014
Postów
3
Hej, pisze poniewaz chcialam sie dowiedziec czy ktos moze mial podobnie i czy to w ogole mozliwe. Przechodzac do rzeczy, kochalam sie z moim narzeczonym 31 maja i byl to moje czwarty dzien miesiaczki (mam nieregularnie-dodam), teraz mija mniej wiecej te dwa tygodnie a mnie bola strasznie sutki, nie cale piersi, tylko sutki. Wychodzi ze moglabym miec owulacje, jeszcze w czwartek w tamtym tygodniu bolal mnie jajnik a przynajmniej tak mi sie wydaje bo w tamtych okolicach, problem jednak jest w tym ze nigdy mnie w srodku cyklu piersi nie bolaly. Jakby patrzec znowu na to ze to moze ciaza to znowu sie zastanawiam czy dwa tygodnie od stosunku jest mozliwosc miec takie objawy...co sadzicie? (wiem ze zajsc w ciaze podczaas miesiaczki jest malo prawopodobne, ale mam nieregularne cykle i wtedy jest mozliwosc ze moglybyc wtedy tez dni plodne)
m1204.gif
Licze ze wypowie sie ktos kto byl lub jest w ciazy. I dziekuje za kazda odpowiedz.
 
reklama
Do góry