reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wczesne objawy ciąży ?

Dołączył(a)
18 Luty 2016
Postów
1
Cześć, może zagłębicie się w temat i wyrazicie swoje zdanie :) Otóż, pozstało mi 6 dni do miesiaczki, wczoraj wykonałam test z moczu w ciagu dnia-choć wiem, ze za wcześnie-wyszedł negatywny. Po owulacji dostałam od razu bóle piersi, takie ociężałe, a na dotyk totalnie wrażliwe-bóle takie miewam, ale ok. parę dni przed miesiączką. Oprócz piersi, zaczęło mnie boleć podbrzusze tzn.jakby ciągnięcie, motyle, jakby również ból jajników. I to wszystko, aha i od tygodnia jestem przeziębiona. Tylko, ze mój stosunek z mężem, a właściwie jego zakończenie było takie: były to dni płodne, a on dokończył przy odbycie moim, po czym pobiegłam do łazienki, uważajac, aby nic nie wleciało.
 
reklama
Rozwiązanie
Czytając ....załamałam się.. ale to swoją droga.
Wydaje mi się , że autorka miała na myśli , że jej mąż skończył w okolicach odbytu??
I bała się aby nic nie dostało się do pochwy ??
Jedynie tak logicznie mogę to odebrać.
Ale na pewno jestes w ciąży....!:-) :)
Cześć, może zagłębicie się w temat i wyrazicie swoje zdanie :) Otóż, pozstało mi 6 dni do miesiaczki, wczoraj wykonałam test z moczu w ciagu dnia-choć wiem, ze za wcześnie-wyszedł negatywny. Po owulacji dostałam od razu bóle piersi, takie ociężałe, a na dotyk totalnie wrażliwe-bóle takie miewam, ale ok. parę dni przed miesiączką. Oprócz piersi, zaczęło mnie boleć podbrzusze tzn.jakby ciągnięcie, motyle, jakby również ból jajników. I to wszystko, aha i od tygodnia jestem przeziębiona. Tylko, ze mój stosunek z mężem, a właściwie jego zakończenie było takie: były to dni płodne, a on dokończył przy odbycie moim, po czym pobiegłam do łazienki, uważajac, aby nic nie wleciało.
musze odp-z czego zeby nie wylecialo? z okolic odbytu? kuzwa nie wierze..to prowokacja jakas?!!!

ej a moze Ty jakas zmutowana jestes? hmm, jakie masz wejscia kolo odbytu procz pochwy? bo ja zadnych :laugh2:
 
Ostatnia edycja:
Cześć, może zagłębicie się w temat i wyrazicie swoje zdanie :) Otóż, pozstało mi 6 dni do miesiaczki, wczoraj wykonałam test z moczu w ciagu dnia-choć wiem, ze za wcześnie-wyszedł negatywny. Po owulacji dostałam od razu bóle piersi, takie ociężałe, a na dotyk totalnie wrażliwe-bóle takie miewam, ale ok. parę dni przed miesiączką. Oprócz piersi, zaczęło mnie boleć podbrzusze tzn.jakby ciągnięcie, motyle, jakby również ból jajników. I to wszystko, aha i od tygodnia jestem przeziębiona. Tylko, ze mój stosunek z mężem, a właściwie jego zakończenie było takie: były to dni płodne, a on dokończył przy odbycie moim, po czym pobiegłam do łazienki, uważajac, aby nic nie wleciało.

Interesujące ...
 
Po prostu pani powyżej omijała szerokim łukiem lekcje biologii i nie wiele wie o zaplodnieniu :)
Dodatkowo widzę jeszcze dwie inne opcje
1. Może myśli, że jak ma dni płodne to jest płodna na całym ciele
albo
2. Może mówiąc "przy odbycie" chodziło o ten drugi otwór, który znajduje się przy odbycie, ale nie zna jego nazwy :-D
 
reklama
reklama
Do góry