reklama

Wczesne objawy ciąży ?

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez Annitka7, 18 Luty 2016.

Luxuorius
Najlepsza odpowiedź Luxuorius, 18 Luty 2016
Cześć, może zagłębicie się w temat i wyrazicie swoje zdanie :) Otóż, pozstało mi 6 dni do miesiaczki, wczoraj wykonałam test z moczu w ciagu dnia-choć... Przejdź do pełnej odpowiedzi
  1. Annitka7

Annitka7 Początkująca w BB

Cześć, może zagłębicie się w temat i wyrazicie swoje zdanie :) Otóż, pozstało mi 6 dni do miesiaczki, wczoraj wykonałam test z moczu w ciagu dnia-choć wiem, ze za wcześnie-wyszedł negatywny. Po owulacji dostałam od razu bóle piersi, takie ociężałe, a na dotyk totalnie wrażliwe-bóle takie miewam, ale ok. parę dni przed miesiączką. Oprócz piersi, zaczęło mnie boleć podbrzusze tzn.jakby ciągnięcie, motyle, jakby również ból jajników. I to wszystko, aha i od tygodnia jestem przeziębiona. Tylko, ze mój stosunek z mężem, a właściwie jego zakończenie było takie: były to dni płodne, a on dokończył przy odbycie moim, po czym pobiegłam do łazienki, uważajac, aby nic nie wleciało.

• Niezbyt mądre Niezbyt mądre x 2
    • Lista
  2. Najlepsza odpowiedź:
    Post #13752389 by Luxuorius, 18 Luty 2016
  3. Luxuorius

Luxuorius Moderatorka Członek załogi

Głosów: 2
    musze odp-z czego zeby nie wylecialo? z okolic odbytu? kuzwa nie wierze..to prowokacja jakas?!!!

ej a moze Ty jakas zmutowana jestes? hmm, jakie masz wejscia kolo odbytu procz pochwy? bo ja zadnych :laugh2:

Ostatnia edycja: 18 Luty 2016
    Luxuorius, 18 Luty 2016 Najlepsza odpowiedź
  4. reklama
  5. NeSSi

NeSSi & Michałek :)

Głosów: 2
    Interesujące ...

6. Luxuorius

Głosów: 1
    baardzo

cos nasza rozmówczyni zamilkla,hmm czyzby jednak stwierdzila, ze dodatkowego otworu brak?

7. agnesis

agnesis Fanka BB :)

Jeszcze szuka.

• Zabawne... Zabawne... x 2
    • Lubię to Lubię to x 1
    • Lista
  8. NeSSi

Mój ulubiony temat normalnie .... życie mnie bez przerwy zaskakuje.
    Temat z cyklu: ''co autor miał na myśli''

9. agnesis

agnesis Fanka BB :)

Głosów: 1
    Po prostu pani powyżej omijała szerokim łukiem lekcje biologii i nie wiele wie o zaplodnieniu :)
    Dodatkowo widzę jeszcze dwie inne opcje
    1. Może myśli, że jak ma dni płodne to jest płodna na całym ciele
    albo
    2. Może mówiąc "przy odbycie" chodziło o ten drugi otwór, który znajduje się przy odbycie, ale nie zna jego nazwy :-D

10. Nulini

Nulini Po prostu szczęśliwa!

Jezuuu, czytam i płaczę, kocham te pytania o ciążę :D :D :D

11. reklama
  12. Luxuorius

oj chyba nie znalazla :laugh2: ups szukaj szukaj, moze jak Cie robili to zrobili dwa otwory wiecej :laugh2:

13. NeSSi

Dziewczyna powinna udać się do proktologa ...

Poleć forum