reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wczesne pobudki.. :(

Robiliśmy tak. I to przez jakieś 2 miesiące... Nic to nie dało oprócz tego, że syn był przez cały dzień nie wyspany i gdzie usiadł to usnął... Nawet po 2godzinnej drzemce ;/
Taki mi się łobuz trafił. Aż się boję co będzie jak się drugi urodzi ;p
Ooo to faktycznie współczuję. Ja mam wyjątkowo dopasowany pod siebie model bo późno się kładę i późno wstaje a ona razem że mną. Tydzień przed moim weselem ją przestawialam na 22 i przeszło bez problemu i narazie się utrzymuje:)
 
reklama
No dziewczyny dziś Kacper dał mi popalić.
Od 2,5tygodnia coś mu się pochrzanilo i zaczął wstawać przed lub o 4 rano! Do tego nie daje się dalej uśpić! Płacze, drze się, wyrywa, kopie, ucieka... Nie działa NIC! Staram się utrzymywać nocne warunki (ciemno w pokoju, puszczam szum lub kołysankę). On się nie da dotknąć, ani go wziąć na fotel i bujać, ani się koło niego położyć. NIC!
Już nie wiem co robić... Czy olać i po prostu do niego nie przychodzić i niech sobie robi co chce... Może a nóż zaśnie... Czy co..
Jestem załamana :((
 
No dziewczyny dziś Kacper dał mi popalić.
Od 2,5tygodnia coś mu się pochrzanilo i zaczął wstawać przed lub o 4 rano! Do tego nie daje się dalej uśpić! Płacze, drze się, wyrywa, kopie, ucieka... Nie działa NIC! Staram się utrzymywać nocne warunki (ciemno w pokoju, puszczam szum lub kołysankę). On się nie da dotknąć, ani go wziąć na fotel i bujać, ani się koło niego położyć. NIC!
Już nie wiem co robić... Czy olać i po prostu do niego nie przychodzić i niech sobie robi co chce... Może a nóż zaśnie... Czy co..
Jestem załamana :((
A zęby nie idą ? Moja się budzi o 3 i mnie wnewia. Nie mogę się położyć na żadnej poduszce bo awantura jakbym jej zwierza zabiła. Mąż wczoraj zajrzal w buzie a tu 5 wychodzą :) Także daje jej ibum od wczoraj i noce znów przespane do 9.
 
A zęby nie idą ? Moja się budzi o 3 i mnie wnewia. Nie mogę się położyć na żadnej poduszce bo awantura jakbym jej zwierza zabiła. Mąż wczoraj zajrzal w buzie a tu 5 wychodzą :) Także daje jej ibum od wczoraj i noce znów przespane do 9.
Wszystkie zęby już wylazły... Więc odrzucam to ;/
 
Podejrzewam, że skok.. bo zaraz kończy 18 mies. No, ale przesypia noce... Drzemkę ma 2godzinną... Nie wiem czy pobudki od 2,5tyg o 4:00 albo wcześniej można usprawiedliwić skokiem :(
 
Do góry