reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wczesne poronienie - czy jest szansa, że będzie jeszcze wszystko ok?

No właśnie poszłam do drugiego lekarza, bo wiedziałam,że on ma też wiedzę na temat tarczycy , nie myślałam ,że wyjdę z gabinetu z innym problem... O, ironio. A na końcu było wszystko ok z synkiem?
Tak 😁 Urodził się zdrowy SN 13 maja, skończył 4 miesiące właśnie i rozwija się prawidłowo 😀
 
reklama
Hej, przykro mi że musisz tyle przeżywać.
Ale również poczekałabym tydzień lub dwa.

Sama jestem po dwóch poronieniach i przy drugim nawet nie pojechałam do szpitala (dla mnie trauma po pierwszym poronieniu i lyzeczkowaniu w szpitalu). Było o niebo lepiej w domu!!!

Wg mnie przy tak wczesnej ciąży organizm najczesciej oczyszcza się sam i nie potrzeba robic zabiegu. Mnie nie bolalo. Trochę mocniejszy okres. Dlatego czekałabym z diagnoza i Spróbowałabym oczyścić się sama. A jak zaczelam krwawić to od razu przeciwbola wzięłam, jadłam lody i oglądalam seriale [emoji4]

Moze to niepopularne co pisze, ale natura wie co robi. Zabieg powinien być ostatecznością. Nie działaj pochopnie i daj szanse twojemu organizmowi, a może będzie jednak wszystko dobrze???

3 mam kciuki!!! I nie denerwuj się! Odpoczywaj, dużo leż, oglądaj seriale...

EDIT: oczywiście wszystko zależy od przyrostow/spadków bety, także skontrolowałabym to miminum 2 razy. Jeśli spada około 50% na 48 godzin to jest szansa, że organizm sam sobie da radę [emoji4]
 
reklama
Hej, przykro mi że musisz tyle przeżywać.
Ale również poczekałabym tydzień lub dwa.

Sama jestem po dwóch poronieniach i przy drugim nawet nie pojechałam do szpitala (dla mnie trauma po pierwszym poronieniu i lyzeczkowaniu w szpitalu). Było o niebo lepiej w domu!!!

Wg mnie przy tak wczesnej ciąży organizm najczesciej oczyszcza się sam i nie potrzeba robic zabiegu. Mnie nie bolalo. Trochę mocniejszy okres. Dlatego czekałabym z diagnoza i Spróbowałabym oczyścić się sama. A jak zaczelam krwawić to od razu przeciwbola wzięłam, jadłam lody i oglądalam seriale [emoji4]

Moze to niepopularne co pisze, ale natura wie co robi. Zabieg powinien być ostatecznością. Nie działaj pochopnie i daj szanse twojemu organizmowi, a może będzie jednak wszystko dobrze???

3 mam kciuki!!! I nie denerwuj się! Odpoczywaj, dużo leż, oglądaj seriale...

EDIT: oczywiście wszystko zależy od przyrostow/spadków bety, także skontrolowałabym to miminum 2 razy. Jeśli spada około 50% na 48 godzin to jest szansa, że organizm sam sobie da radę [emoji4]
Zobaczymy, sama nie wiem jak to tutaj jest.
Najbardziej się martwię , czy ewentualnie dam rade być w pracy, nie wiem czy lekarze dają zwolnienia..
 
Do góry