reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wczesne poronienie

Martxx1

Fanka BB :)
Dołączył(a)
22 Czerwiec 2018
Postów
7 499
Cześć dziewczyny. Tydzień temu dowiedziałam się, że jestem w ciąży. Byl to najpiękniejszy dzień w moim życiu. Beta byla mala i bardzo powoli rosla. Dwa dni później dostałam krwawienia. Pojechałam do szpitala. Samoistne poronienie. Teraz beta spada ale również bardzo powoli. Czy któraś z Pan miała taka sytuację? Jak długo może to trwać dodam że to 3/4 tc . Beta teraz wynosi 25.
 
reklama
Różnie to trwa. Zwykle w ciągu miesiąca spada do 0, po czym przychodzi okres.
W Twoim przypadku myślę, że będzie zdecydowanie szybciej.
Bardzo ważne jest, by po pierwszej @ pójść na kontrolę USG, by sprawdzić czy wszystko się oczyściło.
Jeśli na USG będzie wszystko w porządku, to nie ma przeciwwskazań do kolejnych starań.
 
Na pewno będzie to ciąża wymagająca obserwacji, co nie oznacza, że jest bardziej zagrożona.
Wszystko zależy od przyczyny poronienia. Szacuje się, że nawet w 50% wszystkich ciąż dochodzi do wczesnego poronienia, a kobiety często nawet nie wiedzą, że w tej ciąży były.
Zrób sobie podstawowe badania: morfologia, glukoza, tarczyca, zrób wymaz by sprawdzić czy nie masz infekcji. Albo zajrzyj tutaj: Link do: Ciąża po poronieniu
 
reklama
Cześć dziewczyny. 14 lutego 2020 miałam dostać okres. Nie dostałam. Zrobiłam test, pozytywny. We wtorek 18.02 zrobiłam betę- 74,14. Następne będzie 20.02, ale wynik tylko 81... dzwonilam do lekarza a ten powiedział żeby czekać na krwawienie bo to poronienie... zaniosłam to ciężko. Od dwóch dni mam tylko plamienie ( śluz raz lekko raz bardziej różowy, nawet czerwony ..). Po ilu dniach spodziewac się krwawienia ? I ile może potrwać?
 
reklama
Cześć dziewczyny. 14 lutego 2020 miałam dostać okres. Nie dostałam. Zrobiłam test, pozytywny. We wtorek 18.02 zrobiłam betę- 74,14. Następne będzie 20.02, ale wynik tylko 81... dzwonilam do lekarza a ten powiedział żeby czekać na krwawienie bo to poronienie... zaniosłam to ciężko. Od dwóch dni mam tylko plamienie ( śluz raz lekko raz bardziej różowy, nawet czerwony ..). Po ilu dniach spodziewac się krwawienia ? I ile może potrwać?
Nawet do 2 tygodni. To zależy jak szybko spada beta hcg
 
Do góry