reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wczesne zęby

o każde zęby trzeba dbać niezależnie od tego czy wyszły wcześniej czy później, mogę Wam polecić środek od przyjaciółki, chodzi o Camilie naturalny preparat na ząbkowanie dzieci, który pozwala przetrwać ten drażliwy okres :)
 
reklama
kazde dziecko rozwija sie podobnie, a jednak jest duzo roznic. jedne zabkują wczesnie inne pozniej tak jak z chodzeniem
 
Mojej córci w wieku paru miesięcy pojawiły się pierwsze ząbki, strasznie marudziła i mieliśmy z mężem duży problem jak jej pomóc. Też czytałam w internecie o tej Camili i wypróbowaliśmy ją. Szczerze polecam, ma naturalne składniki i nie bałam jej się podawać mojemu dziecku. Widać że mała lepiej znosiła wyżynające się ząbki
 
a to wtedy Camilia super daje sobie rade :) a nie trzeba sie martwic o bezpieczenstwo dziecka, bo Camilia jest w 100% naturalna :)
 
a to wtedy Camilia super daje sobie rade :) a nie trzeba sie martwic o bezpieczenstwo dziecka, bo Camilia jest w 100% naturalna :)

To prawda, po tej aferze z lidokainą która okazała się niebezpieczna uważnie sprawdzałam skład każdego preparatu na ząbkowanie... Wolę dmuchać na zimne niż potem mieć z córeczką problem
 
też mam hopla na punkcie sprawdzania składów różnych produktów. Bez różnicy czy to jedzenie czy leki zawszę patrzę na skład. Co do camilii to moja znajoma ją miała i chwaliła.
 
reklama
też mam hopla na punkcie sprawdzania składów różnych produktów. Bez różnicy czy to jedzenie czy leki zawszę patrzę na skład. Co do camilii to moja znajoma ją miała i chwaliła.

Dokładnie, warto tak robić, bo teraz często faszerują produkty szkodliwymi subsatncjami, zarówno w jedzeniu, kosmetykach i właśnie w lekach. Preparat poleca wszystkim młodym mamom, mojej córeczce pomógł, a pewnie nie wypróbowałabym go gdyby nie był sprawdzony i polecany przez inne osoby...
 
Do góry