reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wczesniaczek

ewelka41

Aktywna w BB
Dołączył(a)
27 Październik 2007
Postów
86
czesc jestem pierwszy raz tu na forum ,ale przez cala ciaze czytalam artykuly z babyboomnaprawde czasem strasznie mi pomagaly bo jak kazda z nas strasznie sie balam porodu ale 14 lipca Igorek zapragnal zobaczyc rodzicow urodzil sie miesiac wczesniej a teraz ma 15 tygodni i rosnie jak na drozdzach jestem w Irlandi tagrze nie bylo mi latwo ,bo cala rodzinka w Polsce
 
reklama
generalnie,nie wiem jaka jest puenta postu,ale powodzenia w tej irlandii skoro sama jestes,a maly niech rosnie zdrowy.(p.s.pisze sie także)
 
jesli cie urazilam to przykro mi,nie mialam takiego zamiaru,domyslam sie,ze chodzi ci o to nieszczesne slowo,ktore poprawilam,nie mialam nic zlego na mysli,ja poprostu jak widze bledy to je samoczynnie poprawiam,taki odruch,moze dlatego,ze moje nauczycielka z podstawowki tak nam ortografie wpajala,i jesli ja popelnie to sie zaraz nie obrazam,ze ktos mi zwroci uwage,tylko staram sie zapamietac i tyle.a na podstawie jednego zdania nie mozesz oceniac ludzi i mowic im,ze traktuja innych z gory.ciesze sie,ze jest nowa osoba na forum,bo moze kiedys przyda mi sie twoja pomoc co do dziecka,wiec wyluzuj.pzdr i trzymajcie sie zdrowo w tej Irlandii,bo tam chlodniej niz u nas.
 
czesc masz racje ,wiesz zaragowalam zbyt impulsywnie ,moze dlatego ze moj maluszek ma ciagle chlustanie i szukalam kogos z kim mogla bym pogadac i kto
mogl by mi pomuóc bo jakos nawet ,nie moge wyslac zdjecia Igorka dziekuje z gory i przepraszam jesli kogos urazilam ewelina
 
czesc masz racje ,wiesz zaragowalam zbyt impulsywnie ,moze dlatego ze moj maluszek ma ciagle chlustanie i szukalam kogos z kim mogla bym pogadac i kto
mogl by mi pomuóc bo jakos nawet ,nie moge wyslac zdjecia Igorka dziekuje z gory i przepraszam jesli kogos urazilam ewelina
to chlustanie to takie pod cisnieniem czy ulewanie?jest na forum post o tym,"dlaczego sie ulewa"-moze cos ci sie przyda.pzdr
 
to chlustanie to takie pod cisnieniem czy ulewanie?jest na forum post o tym,"dlaczego sie ulewa"-moze cos ci sie przyda.pzdr
a ty chcesz miec zdjeci epod postem czy w podpisie?bo jesli w podpisie to musisz wejsc na Uzytkownicy i tam w swoj podpis,a jesli chcesz wklejac pod postem oprocz podpisu to daj znac to ci powiem jak ja robie.najlepiej napisz mi prywatna wiadomosc,ze chcesz
 
reklama
dsc0042ub4.th.jpg
 
Do góry