reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wcześniaczy wątek zamknięty?

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Szkoda troszkę, bo nawet jak nic nie piszę to żyję waszymi historiami, modlę się za wasze maluszki, badania, wyjazdy. Ale wiem, że nikt tak nie zrozumie mamy jak inna , która ma takie same problemy. Dziękuję, że nauczyłyście mnie co to jest miłość i poświęcenie dla swojego dziecka. Mam wrażenia, że Krzyśka kocham teraz inaczej pełniej i radośniej. Jakbym dopiero teraz zdała sobie sprawę jakim cudem jest dziecko. Dziękuję za to, że miałam zaszczyt Wam potowarzyszyć :-)
 
Ja też poproszę o zaproszenie. Wprawdzie nie udzielam się zbyt aktywnie ale, jak pisała Franiowa, na BB z sierpniówkami to rzeczywiście trochę inna bajka, one nie rozumieją mnie jako mamy wcześniaka, nie widzą z czym to się je.
 
Ja to ostatnio naprawdę zacofana jestem w BB sprawach. Nie wiedziałam, ze jest taki wątek w ogóle:szok: Od dzisiaj postanawiam poprawę:tak: Również poproszę o zaproszenie, jeżeli mi przysługuje ;-)
 
mistrzunio Szymcio, nie obrax się prosze za to, co napiszę.
Wyrażę swoje zdanie i chciałabym, abyscie dziewczyny mnie zlinczowały lub poparły;-)
Wątek zamkniety jest nasza oazą, takim pewnym, zamknietym pokojem, w którym rozmawiamy o rzeczach b dla nas trudnych / intymnych.
Chciałabym móc rozmawiać tam z dziewczynami, którym ufam w 100%.
Ciebie nie znam.
To twój pierwszy post nie tylko na watku wczesniaczym ale i na BB w ogóle.
Nie wiem kim jesteś.. Internet jest pełen trolli... Nie obraź się prosze.
Pobądx z nami troszkę, opowiedz o swoim maleństwie, daj sie poznać..
Ja nie wyobrażam sobie, że np moje wynurzenia z ostatnich dni przeczyta osoba, której kompletnie nie znam.
Idea wątku zamkniętego jest - IMHO - trochę inna..
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry