reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wcześniaczy wątek zamknięty?

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

FraniowaMama

mama Natalki i Frania
Dołączył(a)
8 Wrzesień 2009
Postów
5 066
Od dłuższego czasu chodzi mi to po głowie ino ja tu nie rządzę:)

Co myslicie babeczki?

Nieraz są takie sprawy, że czlowiek wygadałby sie, ale na naszych otwartych wątkach nie da się..wiadomo dlaczego.. No i ja np często mam opory w opowiadaniu o jakis naszych sprawach (cudownym zresztą) mamom sierpniowym, bo wiem, że...żyjemy w trochę innych bajkach.. Rozumiecie o co chodzi?

Coś podobnego zainicjowała Beti, ale wydaje mi się, że lepiej żebysmy zostały w obrębie BB (ja mam np niezwykły talent do mylenia haseł, zapominania nowych adresów itd - dziś 1 przyciskiem zablokowałam sobie konto i bloga np).

Koniec przydługiego wstępu.

Generalnie pytanie jest takie - widzicie zasadność takowego wątku?
 
reklama
Jasne, że widzimy, gdyż istnieje rzeczywistość i "nasza rzeczywistość"
Mimo najszczerszych chęci otaczających wspaniałych nie-wcześniaczych rodziców, jest to inna bajka.
 
Ja już dawno o tym myślałam, więc Aga działaj i grupę zakładamy.

Ja czasem już nie mam ochoty publicznie pisać o moich problemach...
 
Ja mam nadzieję, że mnie też przygarniecie, chociaż Łucja tylko miesiąc wczesniejsza, problemów przy urodzeniu nie było...tak mówili, a teraz, szkoda mówić. Uczestniczyłam przed urodzeniaem Łucusi w kilku forach, ale teraz już nie. Chcę się cieszyć z kazdego małego kroczka do przodu, a tam widzę tylko te z tyłu:-(
 
Dziewczyny, ja to wiem jak sobie bloga wykasować, jak konto zablokowac, ale jak założyc wątek zamkniety...sorry..takich uzdolnień nie mam;-)

Moderatorki pewnie będą wiedziały:)

SylkaO, a ty głupot nie gadaj, dobra?;-)

Wczesniactwo to cholerna loteria. Czasem dziecko z 33 hbd wychodzi z niego gorzej niż dzieciaczek z 26 czy 27 hbd.
Zobaczcie na naszego Wiktorka (tego, którego na blogu opisuję) - chłopak z 33 hbd, ile to lekarze moga schrzanic, jak chcą.
Więc nie licytujmy sie czyje dziecko wczesniejsze, późniejsze, cięższe czy lżejsze. Wczesniak to wcześniak.
Schluß, aus, Feierabend.
A my wszystkie jednako mamy 'zryte berety', nie?


Ps. Wiecie ze za te moje wyjątkowe uzdolnienia musiałam dziś zapłacić?? To jest dopiero talent:)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry