reklama

wczesniaki i ich problemy

Temat na forum 'Wcześniaki' rozpoczęty przez anula211819, 3 Grudzień 2015.

1. anula211819

anula211819 Początkująca w BB

...

Ostatnia edycja: 4 Grudzień 2015
  2. anula211819

czy ktoś odpowie mi czy wie cos na ten temat , lub był w podobnej sytułacji...

3. reklama
  4. DariaKwia

DariaKwia Aktywna w BB

kochana, polecam poszperać też w Google, na pewno znajdziesz całą masę mądrych artykułów na ten temat

5. złośka

złośka Fanka BB :)

W internecie jest wiele cennych porad.

6. anula211819

W internecie owszem jest duzo informmacji ale ja szukam czegos konkretnego....czy znacie kogos kto byl w podobnej sytuacji .Dziecko lezy pod redpiratorem 6 miesiecy ma treachotomie i gastrotomie bardzo duze wodoglowie wskaznik 80 % , reaguje na nasza obecnosc .Rusza raczkami i nozkami oczka sa raczej ok ma takze retinopatie wczesniacza juz po laserze .Lekarze nie daja szans jej na wlasny iddech i twierdza ze bedzie ,, roslinka " ja jednak wierze ze bedzie dobrze podjela oddech po dlugim czasie jest faktycznie podlaczona do respiratira a malych parametrach ....dodam ze to bluznuak druga jest w domy

7. anula211819

Ordynator powiedziala ze mozemy ja wziasc do domu z respiratorem po szkoleniu jak sie nia zajmowac ....lub wydlac dziecko do osierodka , jak mozna wyslac do osietodka wlasne podjelismy decyzje ze do domu lecz nie powiedzielismy tego w szpitalu , bo oni chca soe pozbyc dziecka poniewaz pozniej trudno jest sie dostac tam na oddzial.Tak nam rowniez powiedzial znajomy ktory jest w fundacji ....

8. witch84

witch84 Fanka BB :)

Trzymam kciuki by zdarzył się cud!

Jesteście już w domu?

Poleć forum