reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wczesniaki ur,36 tydzień

Mamo Bartusia Witaj :-) Nie martw się, uśmiech się pojawi u Twojej Oliweczki:tak:
Moja córeczka też robi niektóre rzeczy z miesięcznym opóźnieniem, ale im dzieci starsze tym te małe różnice w rozwoju zaczną się zacierać:tak:
 
reklama
czesc dziewczyny!!!

ja tez jestem mama wczesniaczka , Oliwcia urodzila sie w 36 tyg i 5 dni, dzis ma 6 i pol tyg ,dostala 9p,apgar,nie mialam zadnych problemow ,jest bardzo grzeczna, ale mam jedno pyt do was , bo nie wiem czy mam sie martwic,czy czy jeszcze nie,
ona sie jesczze swiadomie nie usmiecha, moj synus usmiechal sie po miesiacu swiadomie i nie wiem czy tak ma byc?? pielegniarka srodowiskowa powiedziala ze moze zaczac wszystko o te 3 i pol tyg pozniej,ale jak bylo u was????????prosze odpiszcie mi, bo sie martwie
dziekuje
Kochana nic sie nie martw mi mówili że synek bedzie opuźniony a rozwija sie jak normalne urodzone dziecko w terminie teraz ma 11 miesiecy i urwis z niego straszny :tak:
 
Uff my już jesteśmy po USG brzuszka i okazało się że praktycznie wszystko jest w porządku. Julka ma tylko niewielki refluks ale lekarka powiedziała że jest on fizjologiczny i nie widzi potrzeby żadnego leczenia. Dopóki mała przybiera na wadze nie muszę stosować żadnych zagęszczaczy. Przy okazji Julka miała zbadany cały układ pokarmowy, wątrobę, śledzionę, nerki, pęcherz i wszystko jest w porządku. Teraz tylko muszę uzbroić się w cierpliwość i przeczekać ten ulewający okres.
 
Ania_77 super wiadomości :-) Ale jak ten refluks jest fizjologiczny to pewnie szybko minie :tak:

Dziewczyny czy orientujecie się o co może chodzić jeśli w USG główki wyszło że są poszerzone sploty naczyniowe obu KB :confused:
 
dziewczyny dostalam dzis piekny usmiech!!!!!!!!!!!!!!!:)))))))))jej jak sie ciesze...
Ania gratuluje dobrych wiadomoisci:)!!!
monik 75 ja nie wiem nic na ten temat...
 
reklama
Do góry