reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wczesny objaw?...

Ladym00n

Fanka BB :)
Dołączył(a)
19 Luty 2018
Postów
291
witam wszystkich
jestem 5/6 dni po owulacji.
Dziś odczułam ciągnące skurcze w okolicach macicy, trwaly krótko. Pojawiają sie też skurcze raz na jakiś czas. Wieczorem zaczęłam odczuwać ból i ''piecznie'' piersi.
Czy któraś z Was tak miała i okazało się, że bolało owocnie?
pozdrawiam!!
 
reklama
Ja pierwsze objawy miałam bardzo wcześnie :) Linia na pępku wyskoczyła mi po ok. 7-10 dniach. Test ciążowy z moczu wyszedł po 12 dniach, beta z krwi ponad 200 po 2 tygodniach.

Śmiałam się, że drugiego dnia już coś czułam:D od razu odrzuciło mnie od alkoholu... I miałam bóle brzucha jak przed okresem :)
 
U mnie pierwsze objawy też były dość szybko. Po owulacji ból piesi - tak jak przed okresem ale dużo mocniej i szybciej się pojawił bo zawsze był tuż przed okresem. Podwyższona temperatura, która po owulacji nie spadła. Potem około tydzień po owulacji kłucie w prawym jajniku i wtedy już czułam, że to to ale bałam się zrobić test. 17 dni po owulacji dwie kreseczki. :)
 
Według mnie jeżeli ktoś nie prowadzi ryzykownego trybu życia, nie używa lekarstw, które są zabronione w ciąży itp. to nie należy się przejmować i analizować każdy objaw nim nie minie termin spodziewanej miesiączki. Potem nakręcisz się, że jednak jesteś w ciąży, a okres przyjdzie jak zwykle i tylko będziesz bardziej zestresowana i potem rozczarowana.
Ja nic nie analizuję, czekam do terminu miesiączki, gdyby się nie pojawiła to do 3 dni robię test i tyle.
 
Tak wiem to glupie z mojej strony. Ale znam swoj organizm i nigdy wczesniej tak nie bylo, piersi rowniez nigdy nie bolaly. No nic zobaczymy!
 
Miałam bardzo podobne objawy w 2 i 3 ciazy, wiec jesli nie jest to u Ciebie standard przed miesiączka to nastawialabym sie ostrożnie optymistycznie:) pamietaj test najwcześniej 25-26 dc, wcześniej nie wyjdzie
 
Jeszcze na nic sie nie nastawiam! poczekam do miesiaczki, w ostatnim cyklu robilam testy i wyszedl cien, co jednak sie okazalo falszywy. Meczy mnie okropna zgaga, naczytalam sie juz tyle o tym ze wariuje!
 
reklama
pojawily się dziś zawroty głowy, ale tylko dwa razy przy wstawaniu i przy schyleniu. Być może to niedobór magnezu czy chwilowe niedotlenienie. Leże w łóżku całymi dniami, nie mam na nic siły. Spałam dziś aż 14 godzin, gdyby kot mnie nie obudził pewnie spalabym dłużej.. Nie wiem co o tym myśleć, ale muszę uzbroić się w cierpliwość :)
 
Do góry