reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wczoraj miałam dostać okres dziś zrobiłam test ciążowy pepino ok 15 wyszedł negatywny . Nie posiadam żadnego dziwnego śluzu.

Taki mi dziś rano wyszedł jakiś cień cienka kest ale nie wiem już może mi się uroiło …
Nie wiem co to za test, ale jeśli miesiączka się nie pojawi to bym powtórzyła, bo taki 1000000% "czysty" nie jest... Coś tam przebija, ale równie dobrze może być fałszywy alarm...
U mnie takie blade wychodziły przed terminem miesiączki jak byłam w ciąży.
 
reklama
Nie dodaje się efektów na zdjęcia testu ciążowego jak kreska ma być powinnaś ja zobaczyć gołym okiem wiem ze czasem się bardzo chce bo sama przechodziłam ten etap ale niestety ja tu nic nie widzę
 
Taki mi dziś rano wyszedł jakiś cień cienka kest ale nie wiem już może mi się uroiło …
Są 3 ważne zasady przy robieniu testów!!
1. Nie nakładaj żadnych filtrów na testy i tym bardziej nie podkręcaj kolorów. Jak krechy mają być to się pokażą bez takich cudawianek.
2. Testów się nie rozbiera - skoro dwóch kresek nie ma to nie doszukuj się na chama bo to i tak nic nie da.
3. Zazwyczaj testy mają odpowiedni czas, na który trzeba na nie spojrzeć ( zazwyczaj jest to do 5 minut, ale są i takie, że po 4 minutach od zrobienia ma się coś pokazać). Testy, które pokażą krechy dwie godziny po, pół dnia czy na dzień następny się nie liczą!!

Także to podkręcanie kolorów nic nie dało bo ja tu krechy nie widzę. Czasem lepiej poczekać dwa dni i dopiero zrobić. Ewentualnie od razu pójść na betę z krwi i tyle.
 
reklama
No widać kreskę ale TESTOWĄ. Jeśli nie jesteś jednak pewna to kup inny, najlepiej Clearblue z cyfrowym wyświetlaczem. On rozwieje Twoje wątpliwości. No albo BETA.
 
reklama
Do góry