reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁 We wrześniu dwie kreseczki ⏸, wysikają wszystkie wątkowe laseczki! 🍂

reklama
Generalnie histeroskopia i drożność mogą naprawdę wiele wyjaśnić w kwestii niepowodzeń. Dlatego uważam, że powinny być robione najszybciej jak to możliwe. Histeroskopia to niw tylko polipy, ale też wykluczenie zmian w budowie macicy, które mogą znacznie utrudniać zajście w ciążę
Mam pytanie odnośnie samego badania. Mam je jutro i pielęgniarka powiedziała mi abym była na czczo, miała aktualna cytologię morfologię i badania ginekologiczne czyli np USG. Czy trzeba jeszcze jakoś szczególnie się do tego badania przygotować?
 
Mam pytanie odnośnie samego badania. Mam je jutro i pielęgniarka powiedziała mi abym była na czczo, miała aktualna cytologię morfologię i badania ginekologiczne czyli np USG. Czy trzeba jeszcze jakoś szczególnie się do tego badania przygotować?

Nie jeść, nie pić, nie rzuć gumy, nie palić papierosów tego dnia. Nie współżyc przed badaniem. Odstawić leki jeśli tak wskazał lekarz. Chyba nic więcej
 
Do góry