reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁 We wrześniu dwie kreseczki ⏸, wysikają wszystkie wątkowe laseczki! 🍂

reklama
tylko najgorzej ze musze myslec o tym sama gin nic nie zaproponowal.
bo tak naprawdę zdrowa para ma rok na zajście w ciążę więc lekarze raczej się do tego stosują, jasne można wcześniej rozpocząć diagnostykę ale wiadomo to koszt a może wcale nie trzeba więc z jednej strony dobrze, że lekarze nie naciągają od razu.
Jeśli chcesz szybko rozpocząć diagnostykę to w pierwszej kolejności monitoring i podstawowe hormony a facet badanie nasienia i tyle :)
 
Screenshot_2022-09-05-11-21-59-966_com.android.chrome.jpg
jestem po becie,czekam na progesteron. Rano wzięłam 2 dupki, co myślicie
 
Dziewczyny. Mam DRUGĄ CIĄŻE POZAMACICZNĄ 😭 tym razem w prawym jajowodzie 😭 widać zarodek.. bijące serce… Boże, mam nadzieje, ze się po tym pozbieram 🥺 za kilka godzin laparoskopia, tak bym chciała to już mieć za sobą 😭
Boże biedna 😭 😭 ile jeden człowiek może znieść... Tulę Cię wirtualnie, jestem myślami z Tobą... dawaj znać jak się czujesz 🥺
 
reklama
Do góry