reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁 We wrześniu dwie kreseczki ⏸, wysikają wszystkie wątkowe laseczki! 🍂

reklama
pewnie masz racje. Ale wystraszylo mnie to co powiedzial lekarz.
To i tak mało, bo mógł Ci powiedzieć to co piszą laski, że pół roku czy rok na luzie a dopiero potem propozycja stymulacji
Zdecydowanie! Ja bym się ucieszyła, gdyby mi lekarz powiedział, że od razu zaczynamy jakieś konkretne działania, na seks na luzie miałam czas wcześniej :p. A ten dał mi pół roku, potem może jednak endokrynolog, potem jakiś polip... I tak czas sobie płynął.
Wszelkie badania i działania przybliżają do celu ;-)
 
Zdecydowanie! Ja bym się ucieszyła, gdyby mi lekarz powiedział, że od razu zaczynamy jakieś konkretne działania, na seks na luzie miałam czas wcześniej :p. A ten dał mi pół roku, potem może jednak endokrynolog, potem jakiś polip... I tak czas sobie płynął.
Wszelkie badania i działania przybliżają do celu ;-)
@asiasiasia
No to ja jestem teraz na takim etapie, mija czwarty miesiąc, a ja już na własną rękę prostuje tarczycę. Teraz czekam na nowy cykl żeby zbadać hormony, w poprzednich miesiącach diagnozowałam się pod kątem IO. Do tego czytam i biorę wspomagacze typu Miovelia czy Inozytol. Wrócę do niego na gotowo i już nie dam się zbyć kolejnym czasem czy badaniami 🙃😉
 
reklama
@Tymczasowa28 bardzo mi przykro:( też przechodziłam cp...to jest straszne 💔przesyłam wirtualne uściski
@acetylocholina :( Beata obiecująca była .. nie chcę straszyć ale ja taki prog miałam przy cp a beta rosła mimo krwawienia, może skontroluj jeszcze
Mam z PZU prywatnie ginekologów więc jadę, chociażby sprawdzić czy aby dobrze się łuszczy endometrium i żeby mi przepisał nowy Ovitrelle. Dam znaka po 15 :)
 
Do góry