reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁 We wrześniu dwie kreseczki ⏸, wysikają wszystkie wątkowe laseczki! 🍂

reklama
Może teraz
 

Załączniki

  • 20220913_184601.jpg
    20220913_184601.jpg
    2 MB · Wyświetleń: 94
To była kwestia szczęścia o ile w ogóle wykryli rzeczywiście ciążę. Niestety przy takich wartościach trzeba po prostu czekać
Dokładnie chciałam mocno się zdziwić czyżby miał sprzęt do jakiego inni nie mają dostepu? Czy jest jakimś geniuszem medycznym? Moze po prostu, z gory cos zalozył i trafił.
 
Dziewczyny co myślicie (test facelle owu) ?
W sensie wiem, że nie pik, ale owulacji spodziewałam się dopiero w sobotę- niedziele. Jednak, że ostatni cykl miałam mega krotki postanowiłam zrobić wcześniej. Możliwe ze taka kreska byłaby tak długo przez spodziewana owulacja? Czy raczej już się spodziewać na dniach? Pytam, bo mam zaplanowany wyjazd do pracy do innego miasta, chyba będę musiała męża ściągnąć ;)
A76697B2-9134-4DC3-9FEA-7BE29E631A66.jpeg
 
Dziewczyny co myślicie (test facelle owu) ?
W sensie wiem, że nie pik, ale owulacji spodziewałam się dopiero w sobotę- niedziele. Jednak, że ostatni cykl miałam mega krotki postanowiłam zrobić wcześniej. Możliwe ze taka kreska byłaby tak długo przez spodziewana owulacja? Czy raczej już się spodziewać na dniach? Pytam, bo mam zaplanowany wyjazd do pracy do innego miasta, chyba będę musiała męża ściągnąć ;)
Zobacz załącznik 1443017

Ruletka, może zjaśnieć może ściemnieć. U mnie te testy prawie cały cykl takie ciemne 😂
 
reklama
Do góry