reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁 We wrześniu dwie kreseczki ⏸, wysikają wszystkie wątkowe laseczki! 🍂

reklama
Dziewczyny co myślicie (test facelle owu) ?
W sensie wiem, że nie pik, ale owulacji spodziewałam się dopiero w sobotę- niedziele. Jednak, że ostatni cykl miałam mega krotki postanowiłam zrobić wcześniej. Możliwe ze taka kreska byłaby tak długo przez spodziewana owulacja? Czy raczej już się spodziewać na dniach? Pytam, bo mam zaplanowany wyjazd do pracy do innego miasta, chyba będę musiała męża ściągnąć ;)
Zobacz załącznik 1443017

Nie lubię tych testów. Albo mi nie wychodziły albo zaczynałam robić za wcześnie albo przez to, że robiłam je raz dziennie, przegapiałam peak. Nie wspominam ich dobrze ;) a i w sumie są drogie w porównaniu do innych owulacyjnych.
 
Nie lubię tych testów. Albo mi nie wychodziły albo zaczynałam robić za wcześnie albo przez to, że robiłam je raz dziennie, przegapiałam peak. Nie wspominam ich dobrze ;) a i w sumie są drogie w porównaniu do innych owulacyjnych.
Dzięki za opinie! A myślałam, że są dobre. Jakieś inne polecasz?
 
Dziewczyny dobrze odczytuje ze wynik jest dobry ?
Edit :23 lata
 

Załączniki

  • 1CCDE8C1-6AFC-475A-A263-92E463187701.jpeg
    1CCDE8C1-6AFC-475A-A263-92E463187701.jpeg
    147,1 KB · Wyświetleń: 119
Mam 25 lat, badania zrobione w 3dc
Na pierwszy rzut oka jest ok czy nie?
 

Załączniki

  • 386d6632-8c2e-487f-a4c0-de140ec8c337.jpeg
    386d6632-8c2e-487f-a4c0-de140ec8c337.jpeg
    4,4 KB · Wyświetleń: 76
reklama
Do góry