reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁 We wrześniu dwie kreseczki ⏸, wysikają wszystkie wątkowe laseczki! 🍂

reklama
To juz blizej jak dalej, jeszcze myślę, ze dwa, trzy dni bedzie ponad tysiąc i znajdą, powiedz, ktory to tydz, kiedy miałaś ostatni @?
Jest w prawym jajowodzie takie mega mini! Ufff Czekamy do jutra chyba ze mnie będzie boleć to dziś laparo. Jak do jutra nie będzie więcej krwi w zatoce Douglasa to dostanę metotreksat a jak nie to laparo🤯 doczekałam się.. Hura!
 
Jest w prawym jajowodzie takie mega mini! Ufff Czekamy do jutra chyba ze mnie będzie boleć to dziś laparo. Jak do jutra nie będzie więcej krwi w zatoce Douglasa to dostanę metotreksat a jak nie to laparo🤯 doczekałam się.. Hura!
Nie chcę klikać lubię to ale lubię tylko to, że w końcu znaleźli ciążę i że to się wyjaśni. Trzymam kciuki, żeby jak najlepiej dla Ciebie!
 
Nooo! Boże nawet nie wiecie jak się cieszę, że w końcu to widać! Niech to wycinają bo chce już do domu 🤣 Moim największym problemem jest teraz to.. Że będę musiała mieć założony cewnik!!!! A co jak to będzie boleć 🤣 Jestem pozytywnie nastawiona także bez smuteczków mi tu dziewczyny!

Oj ja miałam kilkakrotnie zakładany cewnik przy porodzie i mega bolało no ale to wiadomo że skurcze były to nie ma się co dziwić 😏
Jak trafiło tak że skurcz minął to nie bolało mnie nic.
 
reklama
Do góry