reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁 We wrześniu dwie kreseczki ⏸, wysikają wszystkie wątkowe laseczki! 🍂

reklama
U mnie 100% potwierdzili lekarze cp dopiero w szpitalu przy becie około 6 tys, lekarz prowadzący wcześniej nie miał z czymś takim styczności, albo był ślepy... u mnie nie było wyboru, odrazu na stół i lekarz powiedział, że jeśli uda się, to jajowód zostanie, ale zeby nie nastawiać się na to, bo on już przed ciążą musiał źle funkcjonować, a ciąża jest zaawansowana, wiec jajowód, moze byc poważnie uszkodzony...także mam tylko prawy.
 
U mnie 100% potwierdzili lekarze cp dopiero w szpitalu przy becie około 6 tys, lekarz prowadzący wcześniej nie miał z czymś takim styczności, albo był ślepy... u mnie nie było wyboru, odrazu na stół i lekarz powiedział, że jeśli uda się, to jajowód zostanie, ale zeby nie nastawiać się na to, bo on już przed ciążą musiał źle funkcjonować, a ciąża jest zaawansowana, wiec jajowód, moze byc poważnie uszkodzony...także mam tylko prawy.
Który to był tydzień ciąży? Przy tej becie około 6k
 
czyli rozumiem, ze w październiku będzie więcej kresek??😅 bo gdzieś czytałam, ze jak prowadzisz wątek to jest wysyp 😉 oby i tym razem się sprawdziło 🤞🏻
Niech Olka prowadzi wątek kreskowy
Niech się wybarwia każdy paskowy
Ciążowy test
A na nim pozytywny wynik jest 🥰
Te dwie kreski wymarzone
Przez nas bardzo upragnione
Wysikane, wyczekane
Gołym okiem wnet ujrzane.
Zatem w październiku laski
Obsikajmy wszystkie paski
By nie było ani jednej czerwonej
Kropelki na pierwszej stronie 🥰
 
reklama
Poprosiłam lekarkę żeby dała mi coś na spanie, no bo mimo, że jestem taka luźna pacha to jednak się mega stresuje, a noc jest długa.. No i dostałam taka mała tabletkę, wzięłam ją pół godziny temu i powiem Wammmmmm kopieeeee, czuje się jak po butelce prosecco ✌️✌️✌️✌️😁😁😁😁
 
Do góry