reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁 We wrześniu dwie kreseczki ⏸, wysikają wszystkie wątkowe laseczki! 🍂

Dzień dobry kobietki,jestem tu nowa. Czy moglybyscie spojrzeć na ten test ?
Jestem skołowana,już nie wiem czy kiedyś uda nam się. Jestem na 6dni przed @.
Proszę spójrzcie bo sama nie wiem co myśleć 😩 mi się wydaje że nic z tego,nie mam jednak doświadczenia w tym temacie..
Gorąco was pozdrawiam !

Polecam zacząć od czytania ze zrozumieniem 🥰
 
reklama
Dzień dobry kobietki,jestem tu nowa. Czy moglybyscie spojrzeć na ten test ?
Jestem skołowana,już nie wiem czy kiedyś uda nam się. Jestem na 6dni przed @.
Proszę spójrzcie bo sama nie wiem co myśleć 😩 mi się wydaje że nic z tego,nie mam jednak doświadczenia w tym temacie..
Gorąco was pozdrawiam !
Zrób jeszcze drugi. Będziesz mogła sobie porównać.
 
Ojej,a coś nie tak zrobilam ? 🥺
Istnieje wątek od rozpoznawania czy test jest pozytywny. Tu dziewczyny staraja sie czasem latami i nigdy nie widzialy nawet cienia drugiej kreski, wiec raz ze nie wiedzą jak powinien wyglądać, a dwa to może być im zwyczajnie przykro gdzie w zgrana grupe dziewczyn przychodzi ktoś i wstawia w pierwszym poście pozytyw ;)
 
Istnieje wątek od rozpoznawania czy test jest pozytywny. Tu dziewczyny staraja sie czasem latami i nigdy nie widzialy nawet cienia drugiej kreski, wiec raz ze nie wiedzą jak powinien wyglądać, a dwa to może być im zwyczajnie przykro gdzie w zgrana grupe dziewczyny przychodzi ktoś i wstawia w pierwszym poście pozytyw ;)
Wybacz! Masz rację,nie znam za bardzo zasad 5min temu się zalogowałam. Pozdrawiam serdecznie
 
reklama
Dziewczyny jakie wy testy ciążowe polecacie? Ja zawsze lubilam pinki ale jakis czas temu zawsze wychodzily fabryczne. Co sądzicie o facelle czy innych?
 
Do góry