reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁 We wrześniu dwie kreseczki ⏸, wysikają wszystkie wątkowe laseczki! 🍂

to przepisuję do mnie 😝
Dzięki....taka trochę zalamka, niby przed wizytą nastawialam się że narazie zero starań bo i tak nic z tego nie będzie ,ale leżąc na usg ,słysząc, że torbieli prawie nie ma,że jest pecherzyk na prawym,myślę 😛JUPII..A tu nagle za chwilę zong, to nie pecherzyk owulacyjny ale malutka kuleczka po torbieli i najlepiej narazie anty żeby jajniki miały wakacje i odpoczely..😔
 
reklama
Dzięki....taka trochę zalamka, niby przed wizytą nastawialam się że narazie zero starań bo i tak nic z tego nie będzie ,ale leżąc na usg ,słysząc, że torbieli prawie nie ma,że jest pecherzyk na prawym,myślę 😛JUPII..A tu nagle za chwilę zong, to nie pecherzyk owulacyjny ale malutka kuleczka po torbieli i najlepiej narazie anty żeby jajniki miały wakacje i odpoczely..😔
odpoczniesz i wrócisz ze zdwojoną siłą! 💪
 
No Ty trochę tak :p 😁
Dawno nie było ani @Alabama89 ani @Erinti7
:p
No dobra - przyznaje się, nie udzielałam się szczególnie - ale ja potrafię śledzić tylko jeden wątek jednocześnie :D
A co u mnie? Ostatnie dwa cykle kiepskie - trwały po 20 dni i zakładam, że w obu nie było owulacji - bo jeden mam potwierdzony, że bez. Kontynuuje jakaś diagnostykę. Zmieniłam lekarza. Chyba mamy na to jakiś plan i daje sobie ostatnie miesiące na starania i potem rezygnuje. A ten cykl będę miała stymulowany - wiec zobaczymy co się wydarzy ;) a jak tam u Ciebie? ;)
 
No dobra - przyznaje się, nie udzielałam się szczególnie - ale ja potrafię śledzić tylko jeden wątek jednocześnie :D
A co u mnie? Ostatnie dwa cykle kiepskie - trwały po 20 dni i zakładam, że w obu nie było owulacji - bo jeden mam potwierdzony, że bez. Kontynuuje jakaś diagnostykę. Zmieniłam lekarza. Chyba mamy na to jakiś plan i daje sobie ostatnie miesiące na starania i potem rezygnuje. A ten cykl będę miała stymulowany - wiec zobaczymy co się wydarzy ;) a jak tam u Ciebie? ;)
Ja zrobiłam sobie kuku (@olka11135 nie czytaj 😆 ) bo święcie przekonana, że cykl idzie na straty zaczęłam brać luteinę na wywołanie miesiączki uwaga od.... 28 dnia cyklu 😆 no i tak teraz będę brała jeszcze przez tydzień 🙃 czyli mój cykl będzie trwał ponad 40 dni 🤣

Dziękuję, że odpisałaś :) buziaki :)
 
Proszę o wpisanie mnie na 15.09... jeszcze nie wiem, kiedy owu zamierza wypaść, ale prawdopodobnie 5.09 będzie ostatni sexi seks przed wyjazdem męża, więc sprawdzę chętnie jaki z tego efekt będzie. 😁💚🍀
 
Czas i na mnie 😉
Proszę o zapisanie mnie na testowanie na 12.09.
W pierwszą ciążę zaszłam w 3 cyklu, niestety poronienie w 9 tyg. Szczęście trwało krótko, jednak był to najpiękniejszy czas w życiu.
Od razu po poronieniu zaczęliśmy się starać ponownie, ale niestety bezskutecznie - teraz leci 8 cykl starań.
Też podczytuje Was regularnie i zawsze mam nadzieję na pozytywne testy :D
Powodzenia dla wszystkich 🍀
 
reklama
Do góry