reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁 We wrześniu dwie kreseczki ⏸, wysikają wszystkie wątkowe laseczki! 🍂

Ja sama zrobiłam podstawowe badania i poszłam z Nimi do gina :) Dziewczyny tam podsyłały listę :) Gin sprawdził wszystko dodatkowo zlecił jeszcze kolejne badania i takim sposobem miałam komplet, zrobiłam te badania dwurkotnie, bo ja odstawiałam tabletki antykoncepcyjne, więc musiałam kontrolować sytuację :) Zrób sobie podstawowe badania dla spokojnej głowy, u mnie wszystko jest w normie, miałam nawet usg tarczycy ale... okazało się, że mimo że tarczyca zdrowa tsh powyzej 2 może przeszkadzać, dostałam niedawno euthyrox i zobaczymy...
Tez zrobiłam wlasnie podstawy w tym cyklu i za tydzień idę do gina :) to zawsze jakaś wiedza do przodu ;)
 
reklama
A ja wstydziłam się Wam to napisać bo bałam się waszej reakcji... Że jak można się kochać bez przyjemności itd... to nie tak że nie lubię seksu z mężem, ale jakoś nie wiem nie sprawia mi to takiej przyjemności jak wcześniej
Dla mnie zawsze jest to przyjemnosc aczkolwiek mimo, ze rzadko, to zdarza mi się nie konczyć z orgazmem, ale tez lubię ten seks bez tego, bo o co innego mi w tych momentach chodzi.
 
A jakieś inne badania masz zrobione ?
ft3 i ft4 tez sa w normie. Ja ogolnie od 10 lat choruje na niedoczynnosc tarczyc z hashimoto. Tylko w poprzednia ciaze zaszlam z tsh na poziomie 8 i jak zrobilam wyniki tsh bedac w ciazy a nie wiedzac o niej to mialam na poziomie 11. I juz wiedzialam ze coś sie swięci.
 
ft3 i ft4 tez sa w normie. Ja ogolnie od 10 lat choruje na niedoczynnosc tarczyc z hashimoto. Tylko w poprzednia ciaze zaszlam z tsh na poziomie 8 i jak zrobilam wyniki tsh bedac w ciazy a nie wiedzac o niej to mialam na poziomie 11. I juz wiedzialam ze coś sie swięci.
a i dodatkowo mialam podwyzszona prolaktyne teraz jest ponoc w normie. Na poziomie 12 ale. To wynik z 10 dc
 
Dla mnie zawsze jest to przyjemnosc aczkolwiek mimo, ze rzadko, to zdarza mi się nie konczyć z orgazmem, ale tez lubię ten seks bez tego, bo o co innego mi w tych momentach chodzi.
Mi mój lekarz mówił, że chodzi przede wszystkim o bliskość, intymność, budowanie więzi, i że orgazm temu sprzyja, ale nie jest konieczny. Mam podobnie jak @black_angel - dochodzę niezbyt często przy seksie-seksie, ale mimo wszystko szalenie lubię to uczucie ;)
 
pewnie masz racje. Ale wystraszylo mnie to co powiedzial lekarz.
Mi lekarz powiedział, wyniki ok, wszystko ok, usg ok cytologia ok, proszę brać euthyrox, jak po 8/9 mc nic się nie zadzieje, proszę pomyśleć o badaniu nasienia i tyle... to nie znaczy że lekarz dał Nam 8 mc :D Dał Ci 3 mc na staranie się w spokoju, jak nie wyjdzie to pewnie wdroży jakieś badania konkretniejsze i leki, to o niczym złym nie świadczy póki co...
 
Zaczynamy wrzesień!

1. @Agnes4312 🍼
2.
3.
4. @agutek_ 🤞
5. @Carmen2412 🤞
6.@Bażantka_1991 🤞, @Ewi12 🤞, @Lily_of_the_valley 🤞
7. @Harinka 🤞
8. @Ewell_life 🤞
9. @Mikimka 🤞, @Iva_86 🤞
10. @ToTaRuda 🤞,@Lili88 🤞
11.
12. @klaudioszek 🤞
13. @Mrufka@@1 🤞, @asiakyupl 🤞
14. @Wika.00 🤞, @Karola3092 🤞
15. @Bonnie9 🤞, @Paula605 🤞, @black_angel 🤞, @aneta85aneta 🤞, @Emka91 🤞
16. @Paulina ❤ 🤞
17. @Aronia91 🤞, @Gabson123 🤞, @Cabanka 🤞
18. @AScarlett 🤞
19. @Jess30 🤞
20. @LadyCaro 🤞, @stokrotka_ 🤞, @Lady With Cats 🤞,@Skorupka30+ 🤞, @Doktur_M 🤞
21. @Nel331 🤞
22. @bienius992 🤞, @Idealnienieidealna 🤞
23. @Myszka2610 🤞, @Alabama89 🤞, @Cywil87 🤞, @DobreMyśli 🤞, @Paulinka1994 🤞, @Ceonis 🤞
24. @Pepe88 🤞, @Paulusman 🤞
25. @Hope99 🤞
26. @acetylocholina 🤞
27. @MadHatter 🤞, @Ania_Naz 🤞, @AnitaaP. 🤞
28. @Oli12 🤞
29. @Kylyyy1408 🤞
30. @Anezka11 🤞,
@magdam37 🤞

Tryb pauzujący:
@pluto_nova 🍸
@olka11135 🍸
@Karolina_123 🍸
@kate01 🍸
@hachette 🍸

Legenda:
🍼 ciąża
🩸okres
🚫negatyw/brak okresu/cykl bezowulacyjny
💔biochem

Zaklęcie od @Ceonis 🧚‍♀️🧚
Czary mary, czary mary,
Niech maczugą machnie stary,
Niech zapłodni Twą komórkę,
Urodź syna albo córkę
Magic Dnd GIF by Nick Sazani
No hej.
Mnie się owulacja przesunęła i w takim razie przepiszcie mnie na 18 wrzesień 😉
 
a i dodatkowo mialam podwyzszona prolaktyne teraz jest ponoc w normie. Na poziomie 12 ale. To wynik z 10 dc
I to jest wszystko ?
Co do prolaktyny to robi się ja po odpowiednim przygotowaniu, ale tutaj nie ma pojęcia akurat.
A nadałaś Fsh, estradiol, lh, testosteron? Bierzesz kwas foliowy ?
 
reklama
Do góry