reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁 We wrześniu dwie kreseczki ⏸, wysikają wszystkie wątkowe laseczki! 🍂

Dzięki za opinie! A myślałam, że są dobre. Jakieś inne polecasz?

Horien medical, paskowe, kupuje na allegro, 50 szt około 35 zł :)
Tamte pewnie są okej, po prostu mi nie podpasowały. ;)
Ja lubię robić kilka dziennie albo przynajmniej mieć komfort, że mam ich dużo i w każdej chwili mogę go zrobić i nie będzie mi szkoda, bo drogie. Pokrętne myślenie, wiem 🤭
 
reklama
To była kwestia szczęścia o ile w ogóle wykryli rzeczywiście ciążę. Niestety przy takich wartościach trzeba po prostu czekać
może i szczęścia, ale kwestionujesz fakt, który miał miejsce?;)

A tydzień temu w innym szpitalu Krakowskim twierdzili, ze 13 tys to było za mało żeby znaleźć ciąże.
 
Horien medical, paskowe, kupuje na allegro, 50 szt około 35 zł :)
Tamte pewnie są okej, po prostu mi nie podpasowały. ;)
Ja lubię robić kilka dziennie albo przynajmniej mieć komfort, że mam ich dużo i w każdej chwili mogę go zrobić i nie będzie mi szkoda, bo drogie. Pokrętne myślenie, wiem 🤭
Rozumiem doskonale 😂 Ja dopiero niedawno zaczęłam swoją „przygodę„ z paskami 😁
 
może i szczęścia, ale kwestionujesz fakt, który miał miejsce?;)

A tydzień temu w innym szpitalu Krakowskim twierdzili, ze 13 tys to było za mało żeby znaleźć ciąże.
kwestionuje, że zobaczył ciążę.
U mnie lekarz zobaczył ciałko żółte, które jednak było macicą. Tak kwestionowałam fakt tego co zobaczył 😅
 
reklama
Do góry