reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁 We wrześniu dwie kreseczki ⏸, wysikają wszystkie wątkowe laseczki! 🍂

reklama
Tylko moim zdaniem oczywiście z usunięciem jajowodu. Wyłuskanie tej ciąży i zszycie go w mojej ocenie zwykłego zjadacza chleba też jest bez sensu
No mi właśnie powidziala, że jak to jest takie małe to jest duża szansa, że mimo laparo zachowa się tej jajowód i za 3 mies zrobić drożność
 
Jajowód tak a jego funkcje? Bo jak te rzęski w środku nie będą spełniać swojej roli to ogromnie rośnie prawdopodobieństwo kolejnej cp.
racja, rzeski powinny wypychac zaplodniona komórkę jajowa w stronę macicy, a jak będzie z nimi problem, to po prostu zatrzyma się w jajowodzie. Autostrada dla komórki zostaje w jakiś sposób naruszona
 
Nooo! Boże nawet nie wiecie jak się cieszę, że w końcu to widać! Niech to wycinają bo chce już do domu 🤣 Moim największym problemem jest teraz to.. Że będę musiała mieć założony cewnik!!!! A co jak to będzie boleć 🤣 Jestem pozytywnie nastawiona także bez smuteczków mi tu dziewczyny!
ja miałam zakładamy cewnik 3 razy i za każdym razem już jak „spałam”, myśle wiec, ze i u Ciebie będzie tak samo! 🤞Poza tym, po zabiegu serio boli wszystko, we łbie się kręci, a kroplówki nawalają non stop, wiec cewnik w takiej sytuacji to zbawienie! Po laparo ( i ile będziesz ją mieć), to bardziej myśle uwiera dren, ale jest to tez do przeżycia:)
Jakkolwiek to nie brzmi - ulżyło mi, ze już coś u Ciebie wiadomo, bo zdaje sobie sprawę z tego, ze najgorsze jest czekanie i niepewność.

Trzymam kciuki za Ciebie! ✊🍀
 
reklama
Do góry