reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Znasz to? Dzień ledwo się zacznie, a Ty już masz na koncie przebieranie w półśnie, mycie części do laktatora i gorączkowe poszukiwania smoczka pod kanapą. Jeśli w tym chaosie marzysz choć o jednej rzeczy, która ułatwi Wam codzienność – weź udział w konkursie i wygraj urządzenia Baby Brezza, które naprawdę robią różnicę! Biorę udział w konkursie
reklama

Wegetariańskie dzieci

Po 13 latach niejedzenia mięsa badałam B12 przed zajściem w ciążę, środek normy, nigdy nie brałam żadnych suplementów. W ciąży zgodnie z zaleceniem lekarza suplementuję wspomniany Vegevit B12.
Witamina b12 nie występuje tylko w mięsie, a w produktach pochodzenia zwierzęcego. Np w jajkach czy mleku i jego przetworach.
 
reklama
Przede wszystkim problemy z żelazem do najczęściej anemia u matki w ciąży i zbyt szybkie odpępnienie

My jemy wegańsko - nie jemy żadnych produktów odzwierzęcych, wszyscy mamy wysoką ferrytynę i hemoglobinę. Ale np. jeżeli chodzi o dzieci to u mnie ani anemii w ciąży i celowo opóźnione odpępnienie
 
Do góry