reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Welcome to Rybnik :)

Pastelka - szczerze to ja bym kupila samą D. Adas wcale nie miał podawanej K bo wtedy nie było takich wymogów a teraz nagle trzeba. Olek dostawał ale jak mu czasem zapomniałam dać to moim zdaniem nic się nie działo

Natusa - zdrówka dla was! ja tez mam szwy do wyjęcia. Ide we wtorek.
 
reklama
Właśnie Klaudia też nie dostawała wit. K, no ale to całkiem inna epoka. Na mój babski rozum też myślę o kupnie samej D, ale zastanawiałam się, czy lekarz może zalecić podawanie K przez dłuższy czas niż do ukończenia 3 miesiąca. Zreszta ja wiem, że przeżywam, ale Klaudia zaraz po świętach jedzie na "Zieloną szkołę" i pomału panikuję, chociaż staram się robić przy tym wszystkim nie dać tego po sobie poznać.

Ojj i jeszcze bryka odmówiła posłuszeństwa. W sam raz prezent na zajączka nam zrobiła hihi.
Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
Witamina K to tylko w czasie karmienia piersią. Jeżeli nie karmisz, to nie dajesz. Bo w mlekach modyfikowanych jest. Co do wit D też różne rzeczy już słyszałam. Znam kogoś, kto nie szczepi i nie daje witamin dodatkowych żadnych i dziecko rośnie zdrowo i bez żadnych ubytków typu krzywe kości.

Aluś nareszcie zaczyna dźwigać tą swoją pupulę i prubuje wstawać na nóżki :) Eureka ;P
 
Natusa - Ty to już niedługo będziesz miała mobilne dziecię na całego. Moje jest na etapie prób podnoszenia się do siedzenia, póki co nieudanych, ale na leżaczku nie mogę jej zostawić bo boję się, że się poskłada w harmonijkę.

Czytałam dzisiaj artykuł z głównej strony babyboom o wprowadzaniu niewielkich ilości glutenu do diety dziecka od 5 miesiąca (karmione piersią). Powiem Wam, że zastanowiło mnie to trochę. Czy któraś z mam spotkała się z takim planem żywieniowym, albo słyszała coś na ten temat (pozytywnego lub negatywnego)?


Stres mnie zjada przed tą "Zieloną szkołą". Jeszcze tylko 10 dni do wyjazdu - oby ciągnęły się jak najdłużej.
 
Niech Wam jajeczko dobrze smakuje,
bogaty zajączek uśmiechem czaruje,
mały kurczaczek spełni marzenia,
wiary, radości, miłości, spełnienia.

Zdrowych,pogodnych Świat Wielkanocnych, pełnych wiary,nadziei i miłości.
Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz Wesołego Alleluja!


 
Ależ się tu cicho zrobiło! :)

dziewczyny, udało się! Zaraz po odstawieniu tabletek zaszłam w ciążę :). Termin +- na 10 stycznia :). Także cieszymy się z mężem bardzo:).
P
Pozdrawiam Was :)
 
reklama
Do góry