reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Werandowanie!

Dołączył(a)
20 Październik 2015
Postów
5
Miasto
Warszawa
Witam, chciałam sie dowiedzieć na temat werandowanie poniewaz córeczka ma juz tydzien ( 8 doba ) czytałam ze werandowanie mozna zacząć od 10 doby, jednak najlepiej aby trwało w zime do 2 tygodni jednakże w czwartek tj.10.12 musimyvsie zgłosić na badanie kontrolne , czy moge juzzaczac werandowanie ? I w czwartek spokojnie wyjsc. Donlekarza ktory jest oddalony o 5 min drogi spacerem ?
 
reklama
Ja zadnego dziecka nie werandowałam,poprostu po tygodniu wyszłam sobie na krótki spacer i tyle.Najpierw to były krótkie spacery a potem coraz dłuzsze po kilku dniach moje dzieci spały na dworze po 5 godzin.Myślę że spokojnie możesz wyjśc na kontrolę do lekarza i przy okazji zaliczyć pierwszy spacer.
 
Witam, zgadzam się z poprzedniczkom :tak: żadnego z moich synów nie werandowałam, z każdym wyszłam na spacer w 8 dobie życia i wszystko było ok.(Najstarszy i najmłodszy są zimowymi dziećmi).Tak więc zrób jak piszesz dziecku na pewno nie zaszkodzisz :happy:
 
Ja tez nie werendowalam, po tygodniu musielismy jechac do szpitala i córka byla na krotkim spacerze. Teraz chodzimy raz - dwa razy w tygodniu :)
 
Pierwszy spacer zaliczaliśmy wychodząc ze szpitala ;-) I potem już z górki.
 
Do góry