reklama

Werandowanie!

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez Aniaaa20, 5 Grudzień 2015.

1. Aniaaa20

Aniaaa20 Początkująca w BB

Witam, chciałam sie dowiedzieć na temat werandowanie poniewaz córeczka ma juz tydzien ( 8 doba ) czytałam ze werandowanie mozna zacząć od 10 doby, jednak najlepiej aby trwało w zime do 2 tygodni jednakże w czwartek tj.10.12 musimyvsie zgłosić na badanie kontrolne , czy moge juzzaczac werandowanie ? I w czwartek spokojnie wyjsc. Donlekarza ktory jest oddalony o 5 min drogi spacerem ?

2. ANEK M

ANEK M Fanka BB :)

Ja zadnego dziecka nie werandowałam,poprostu po tygodniu wyszłam sobie na krótki spacer i tyle.Najpierw to były krótkie spacery a potem coraz dłuzsze po kilku dniach moje dzieci spały na dworze po 5 godzin.Myślę że spokojnie możesz wyjśc na kontrolę do lekarza i przy okazji zaliczyć pierwszy spacer.

3. reklama
  4. bada m.

bada m. Fanka BB :)

Witam, zgadzam się z poprzedniczkom :tak: żadnego z moich synów nie werandowałam, z każdym wyszłam na spacer w 8 dobie życia i wszystko było ok.(Najstarszy i najmłodszy są zimowymi dziećmi).Tak więc zrób jak piszesz dziecku na pewno nie zaszkodzisz :happy:

5. stokrotka

stokrotka Fanka BB :)

Ja tez nie werendowalam, po tygodniu musielismy jechac do szpitala i córka byla na krotkim spacerze. Teraz chodzimy raz - dwa razy w tygodniu :)

6. Megami

Megami Bóg jest szaleńcem ;)

Pierwszy spacer zaliczaliśmy wychodząc ze szpitala ;-) I potem już z górki.

Poleć forum