reklama

Wesele! i Chrzciny w szczecinie

Temat na forum 'Szczecin' rozpoczęty przez onka83, 25 Czerwiec 2010.

1. onka83

onka83 Fanka BB :)

Witam.
    Planuje chcic moja coreczke we wrzesniu, a wiec czas rozejrzec sie za jakims lokalem na ta impreze. Czy macie jakies restauracje w Szczecinie do polecenia?

Drugie pytanko dotyczy miejsca dla najwazniejszej osoby w tym dniu. Nie wiem czy wystarczy wozek, czy organizowac kojec. Natalka bedzie miala wtedy ponad 4 miesiace. Chetnie poznam wasze doswiadczenia w tej kwestii.

Ostatnio edytowane przez moderatora: 21 Lipiec 2011
  2. marteczkaa

marteczkaa Czękając na Niunie;**

hej.jesli planujesz troche wieksze chrzciny tzn ponad 20 osob to fajnym miejscem jest restauracja "willa west-ende" al.wojska polskiego 65 nie wiem jakie tam sa dokladnie ceny ale wiem ze konkurencyjne jesli chodzi o inne lokale .bylam tam na obiedzie weselnym :D niedawno i bardzo tam mi sie podobalo .mozesz sie dowiedziec;)) fajna obsluga i dobre jedzonko. na drugie pytanie ci nie odpowiem bo moja niunia nie chce sie wykluc :D pozdrawiam

3. reklama
  4. czarodziejka87

czarodziejka87 Fanka BB :)

Zależy w jakiej części Szczecina mieszkacie. My chrzciliśmy na Majowym, a przyjęcie robiliśmy w Dąbiu w restauracji Niko- rodzina mojego M większość imprez tam wyprawia (były już kilka razy chrzciny, komunia, 25-lecie slubu) i zawsze są zadowoleni. Restauracja NIKO

Ja chrzciłam Szymona jak miał 4 miesiące i nam wystarczył wózek. W kościele mały spał w wózku całą mszę (wyciągnęliśmy go tylko na samo udzielenie sakramentu), a na sali to i wózek nie był potrzebny, bo każdy chociaż chwilę chciał się nim nacieszyć;-)

5. onka83

Rozwazam ten lokal, dobrze ze ma pozytywne opinie :)

My z lewobrzeza, wiec do Dabia troche daleko. Ale dzieki za info o wozku :) Juz sie balam ze bede musiala kojec organizowac.

6. Północny Wiatr

Północny Wiatr Fanka BB :)

My mieliśmy chrzciny w "Willa Ogrody" Willa Ogrody konferencje Szczecin. Bylo super. Mieliśmy do dyspozycji dwie sale - jedna, gdzie jedliśmy, druga (taka oszklona weranda), gdzie były wilkinowe fotele, w których można było spokojnie usiąść. A przede wszystkim to drugie pomieszczenie bylo fajne, że można bylo nakarmić, przewinąć i dać dziecku odpocząć w wózeczku.
    Przed budynkiem jest duży parking, z tyłu ogród, gdzie goście mogę wyjść i pochodzić. Albo można tam wyjść z berbolem na spacer.
    O cenę trzeba się pytać - zależy co chcesz zamówić. Pierwotnie u nas mialo być 45 czy 50 zł na osobę ale ponieważ zamówiliśmy wielki tort i trochę więcej mięsa niż porcja na głowę Rodzina męża mięsożerna :-)), więc wyszło chyba 55 czy 60 zł.
    Ciasto i tort potem jeszcze jedliśmy przez kilka dni. :-)
    Polecam wózek, a nie żaden kojec.
    Salę zamawialiśmy miesiąc wcześniej. Chrzciny były 18 kwietnia.
    Byłam jeszcze na tego typu imprezach w Virdze koło Głębokiego, w Oberży chłopskiej koło Lasku arkońskiego i w Akropolisie koło Fali. Ale na tych wszystkich imprezach była wspólna sala dla kilku imprez.
    Pozdrawiam Hania

Ostatnia edycja: 27 Czerwiec 2010
  7. onka83

Dzieki wszystkim za odpowiedz. Po odwiedzeniu kilku miejsc, podliczeniu kosztow, porownaniu z budzetem i obcieciu listy gosci jednak zdecydowalismy sie na impreze domowa :)

8. fiuufiuu

fiuufiuu a to Iza

a ja odswiezę wątek- gdzie mi ochrzczą dziecko bez slubu ? wiecie moze?

9. czarodziejka87

czarodziejka87 Fanka BB :)

Teoretycznie wszędzie...szkoda, że nie jest tak w praktyce. A w Twoim kościele nie chcą? A i jaka częśc Szczecina Cię interesuje? Bo mogę popytać znajomych gdzie chrzcili

10. reklama
  11. aniulla26

aniulla26 mamuśka

w kościele Dominikanów chrzczą bez problemu i na prawde tam są super księża , nie wymagają "opłat" , nie dajesz żadnej koperty do ręki bo by się obrazili , do głównej skrzyneczki w kościele się wrzuca co łaska , no i ceremonia też super :) najlepsze jak podnosisz dziecko do góry i cały kościół klaszcze :) no wrażenie niesamowite :)

12. Mona6061

Mona6061 Gość

Aniula 26 mam prosbe a mozesz napisac na jakiej ul.jest ten kosciol Dominikanow ?? Z gory bardzo Ci dziekuje:)

Poleć forum