reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wesele! i Chrzciny w szczecinie

reklama
Witam serdecznie,

Oferuję Państwu wykonywanie zdjęć podczas ceremonii Chrztu oraz mini sesję z Maleństwem. Jest to wspaniała pamiątka. Czas mojego towarzyszenia podczas takiego dnia to ok. 3h.

Koszt takiej usługi to - 350zł:
- 40zdjęć w formacie 15x21
- oddanych w albumie tradycyjnym
- mała niespodzianka
- wszystkie zdjęcia z tego dnia na płytce DVD

Oczywiście to jest cena podstawowa, zawsze można ją dostosować do Państwa potrzeb.

Posiadam Certyfikat wydany przez kurię, dzięki czemu mogę wykonywać zdjęcia w Kościele podczas uroczystości.



Zapraszam serdecznie na moją stronę - Fotografia Szczecin - fotograf Szczecin, zdjęcia dzieci, zdjęcia ciążowe, zdjęcia ślubne , tel: 696 582 423


Pozdrawiam równie serdecznie
Anna Szulakiewicz

 
powinni ale ni w kazdym chca mi bez slubu ochrzcil proboszcz gdzie naleze- Parafia rzymskokatolicka pw.Świetej Rodziny ul.królowej korony polskiej 28. i na pewno tez u dominikanów na wielkopolskiej jak aniulla pisała-tam kolezanka chrzciła bo nigdzie nie chcieli,.
 
Dziewczyny mam takie pytanko(bo wiekszosc z was jest juz zamezna)gdzie jest jakas ladna sala weselna i nie droga ktora mozecie polecic(moze tam gdzie same mialyscie weselicho),najlepiej na prawobrzezu.W przyszlym roku planujemy slub i czas zaczac sie rozgladac za sala:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Mona my mieliśmy wesele w Dąbiu na przystani jachtowej, ale nie w marinie. Jak chcesz to odezwij się do mnie, bo chyba mam nawet gdzieś nasze menu i ile za co wyszło. No a że nasz ślub nie był aż tak dawno temu to jeszcze pamiętam wszystkie wpadki, więc może coś pomogę ;)
 
Wiem gdzie to ,ladne miejsce! Wiesz co jak bedziesz miala wiecej wolnego czasu to napisz mi tak mniej wiecej ile za osobe wyszlo.Chce zobaczyc tak dla porownania:)
napisz tutaj albo na nk jak Ci pasuje :) z gory dzieki!
 
reklama
ok co mi się przypomni to będę pisała. Jak coś to pytajcie, bo może nie wszystko mi od razu wpadnie do głowy.

Ślub braliśmy w kościele na majowym, a wesele było w Dąbiu na Przestrzennej- dokładnie tutaj Szczecin-Catering.pl | Caternig w Szczecinie, organizacja imprez, Tawerna
Sala mi się bardzo podobała, chociaż nie jest duża (my mieliśmy wesele na niecałe 80 osób i było wystarczająco miejsca żeby każdy doszedł do swojego miejsca bez przeciskania się i było też miejsce do tańczenia i nikt się nie tłoczył. Plusem była też toaleta zaraz na sali ;) Minus to schody prowadzące na salę, bo sala jest na piętrze, ale u nas nikt mimo sporej ilości alkoholu nie spadł, więc nie było źle. Ogromnym plusem jest otoczenie, zwłaszcza jak planujecie ślub wiosna- latem... dużo zieleni, jezioro, jachty...
Właścicielka bardzo fajna, spokojnie można się z nią dogadać na każdy temat, doradzi... Sala przystrojona jest według indywidualnego gustu klienta, w kolorach jakich sobie zażyczycie. Sale stroi siostra właścicielki, która ma kwiaciarnię i ja u niej zamawiałam też wiązankę, żeby wszystko do siebie pasowało i ją też mogę polecić z czystym sumieniem. Wcześniej nawet nie wiedziałam, że wiązankę dobiera się do wyglądu panny młodej, do sukni, do sali, a nawet do ubioru pana młodego... Ogólnie to ja jej pokazałam zdjęcia sukni, garnituru i określiłam mniej więcej kolory i dałam jej wolna rękę- efekt- piękna wiązanka, z perełkami identycznymi jak miałam na welonie, pasująca do wszystkiego (nawet samochodu, którym jechaliśmy)
A i jeszcze jedno co do sali- pyszne jedzenie, a to podstawa!!!
 
Do góry