reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wesele! i Chrzciny w szczecinie

a u mnie się chyba wszystko jeszcze w tym roku rozegra :) heh przedyskutowaliśmy i stwierdziliśmy , że dobrze będzie w te wakacje jak zjedziemy do PL :) trochę dziś poszperałam po necie za restauracjami i jest parę ciekawych , tylko że my potrzebujemy takie żeby miały też pokoje dla gości bo wiele będzie przyjezdnych, się kurde ludziska po świecie porozjeżdżały... może uda się jeszcze załatwić na te wakacje weselicho :)
 
reklama
Do czarodziejka87: Cześć :) W czerwcu mamy wesele w Marinie, drogo nie jest, bo 160 zł z napojami i alkoholem. Czy mogłabyś mi powiedzieć co Ci się tam nie podobało? Bo coraz bardziej się tym martwie
 
a u mnie się chyba wszystko jeszcze w tym roku rozegra :) heh przedyskutowaliśmy i stwierdziliśmy , że dobrze będzie w te wakacje jak zjedziemy do PL :) trochę dziś poszperałam po necie za restauracjami i jest parę ciekawych , tylko że my potrzebujemy takie żeby miały też pokoje dla gości bo wiele będzie przyjezdnych, się kurde ludziska po świecie porozjeżdżały... może uda się jeszcze załatwić na te wakacje weselicho :)

aniulla my dokladnie tak samo jak Ty szukamy sali z pokojami bo bedzi bardzo duzo osob przyjezdnych...a wesele planujemy na czerwca.
 
tak, z Wybickiego:) a ty tez:)? A przed slubem mieszkałam w POdjuchach na smoczej

a swoja drogą twój Sebastian i moja Ula wprawie rówieśniki:)
 
Mona moja kuzynka miała w brzózkach ślub,fajna sala,duzy taras,i domki ktore wynajeli gościom i sami spali w apartamencie.jeziorko z plażą o północy super fajerwerki wyglądały:) poprawiny tez super,mozna bylo sobie na tarasie siedzieć:) tylko,ze to było z 7lat temu.nie pamietam osrodka nazwy,ale wiem ,ze był kort tenisowy,domki parterowe(dwa pokoje łazienka).tam gdzie te wesele było wchodziło sie po schodach na pietro.i duoz zieleni,w lesie jakos chyba:)
ale na 89% to ten bo cos mi swita jak patrze na ta sale:) bo domki mogły sie zmienic przez te kilka lat:)
Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Brzózki Brzózki, w Brzózkach - opinie, dojazd, telefony, ceny
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja chrzciny robilam w domku,bylo okolo 25 osob(dobrze nie pamietam;-)) dom duzy z ogrodem wiec sie pomiescilismy :-D A Brat nie dlugo po nas robil w Grocie bylo przyjemnie:)) przytulnie...kupe lat juz tam nie bylam.Nic innego z lokali nie doradze bo pojecia nie mam...
 
Do góry