reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wesele! i Chrzciny w szczecinie

ktora chetna na miejsce kogos??
Witam
Jak w tytule,odstąpię salę weselną zarezerwowaną na dzień 22 Września 2012-ego roku.Ranczo Radzicz to niezwykle urokliwe miejsce.Wiele par zabiega właśnie o te miejsce w celu stworzenia sobie wymarzonej uroczystości.Niestety ja z sali zrezygnować muszę, a jeśli nie znajdę kogoś na moje miejsce to moja zaliczka po prostu przepada.Zachęcam do obejrzenia tego cudownego miejsca na stronie:Ranczo Radzicz Elzbieta Górska, ośrodek wypoczynkowy, nocleg, noclegi, wczasy, organizacja wesel, wesela, sala, profesjonalne organizowanie wesel, ślub, przyjęcia weselne, organizacja imprez, konferencje, szkolenia, wypoczynek, wakacje, grill i o

Numer kontaktowy: 883 118 579
 
reklama
A ja polecam restaurację Kubuś na ul. Chopina miałam tam wesele, posiadają 2 sale, jedzenie, wystrój, obsługa na piątkę z plusem :)
 
reklama
Witam. Robiłem chrzciny mojej córeczki w Restauracji KORNER - Link do: Chrzciny i Komunie - Restauracje: Restauracja KORNER | Szczecin | woj. Zachodniopomorskie i jestem bardzo zadowolony. Jedzenie pyszne , wszystko na czas, obsługa miła , serdeczna . Kameralna , przytulna sala, czuliśmy się naprawdę swobodnie , można powiedzieć że jak w domu;) Wszystko ładnie i estetycznie wystawione. Jeszcze raz chciałbym podziękować za świetne przygotowanie imprezy ! Pozdrawiam !!!
 
Do góry