reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wesele! i Chrzciny w szczecinie

onka83

Fanka BB :)
Dołączył(a)
20 Styczeń 2010
Postów
798
Miasto
Szczecin
Witam.
Planuje chcic moja coreczke we wrzesniu, a wiec czas rozejrzec sie za jakims lokalem na ta impreze. Czy macie jakies restauracje w Szczecinie do polecenia?

Drugie pytanko dotyczy miejsca dla najwazniejszej osoby w tym dniu. Nie wiem czy wystarczy wozek, czy organizowac kojec. Natalka bedzie miala wtedy ponad 4 miesiace. Chetnie poznam wasze doswiadczenia w tej kwestii.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
hej.jesli planujesz troche wieksze chrzciny tzn ponad 20 osob to fajnym miejscem jest restauracja "willa west-ende" al.wojska polskiego 65 nie wiem jakie tam sa dokladnie ceny ale wiem ze konkurencyjne jesli chodzi o inne lokale .bylam tam na obiedzie weselnym :D niedawno i bardzo tam mi sie podobalo .mozesz sie dowiedziec;)) fajna obsluga i dobre jedzonko. na drugie pytanie ci nie odpowiem bo moja niunia nie chce sie wykluc :D pozdrawiam
 
Zależy w jakiej części Szczecina mieszkacie. My chrzciliśmy na Majowym, a przyjęcie robiliśmy w Dąbiu w restauracji Niko- rodzina mojego M większość imprez tam wyprawia (były już kilka razy chrzciny, komunia, 25-lecie slubu) i zawsze są zadowoleni. Restauracja NIKO

Ja chrzciłam Szymona jak miał 4 miesiące i nam wystarczył wózek. W kościele mały spał w wózku całą mszę (wyciągnęliśmy go tylko na samo udzielenie sakramentu), a na sali to i wózek nie był potrzebny, bo każdy chociaż chwilę chciał się nim nacieszyć;-)
 
hej.jesli planujesz troche wieksze chrzciny tzn ponad 20 osob to fajnym miejscem jest restauracja "willa west-ende" al.wojska polskiego 65

Rozwazam ten lokal, dobrze ze ma pozytywne opinie :)

Zależy w jakiej części Szczecina mieszkacie. My chrzciliśmy na Majowym, a przyjęcie robiliśmy w Dąbiu w restauracji Niko- rodzina mojego M większość imprez tam wyprawia (były już kilka razy chrzciny, komunia, 25-lecie slubu) i zawsze są zadowoleni. Restauracja NIKO

Ja chrzciłam Szymona jak miał 4 miesiące i nam wystarczył wózek. W kościele mały spał w wózku całą mszę (wyciągnęliśmy go tylko na samo udzielenie sakramentu), a na sali to i wózek nie był potrzebny, bo każdy chociaż chwilę chciał się nim nacieszyć;-)

My z lewobrzeza, wiec do Dabia troche daleko. Ale dzieki za info o wozku :) Juz sie balam ze bede musiala kojec organizowac.
 
My mieliśmy chrzciny w "Willa Ogrody" Willa Ogrody konferencje Szczecin. Bylo super. Mieliśmy do dyspozycji dwie sale - jedna, gdzie jedliśmy, druga (taka oszklona weranda), gdzie były wilkinowe fotele, w których można było spokojnie usiąść. A przede wszystkim to drugie pomieszczenie bylo fajne, że można bylo nakarmić, przewinąć i dać dziecku odpocząć w wózeczku.
Przed budynkiem jest duży parking, z tyłu ogród, gdzie goście mogę wyjść i pochodzić. Albo można tam wyjść z berbolem na spacer.
O cenę trzeba się pytać - zależy co chcesz zamówić. Pierwotnie u nas mialo być 45 czy 50 zł na osobę ale ponieważ zamówiliśmy wielki tort i trochę więcej mięsa niż porcja na głowę Rodzina męża mięsożerna :-)), więc wyszło chyba 55 czy 60 zł.
Ciasto i tort potem jeszcze jedliśmy przez kilka dni. :-)
Polecam wózek, a nie żaden kojec.
Salę zamawialiśmy miesiąc wcześniej. Chrzciny były 18 kwietnia.
Byłam jeszcze na tego typu imprezach w Virdze koło Głębokiego, w Oberży chłopskiej koło Lasku arkońskiego i w Akropolisie koło Fali. Ale na tych wszystkich imprezach była wspólna sala dla kilku imprez.
Pozdrawiam Hania
 
Ostatnia edycja:
Dzieki wszystkim za odpowiedz. Po odwiedzeniu kilku miejsc, podliczeniu kosztow, porownaniu z budzetem i obcieciu listy gosci jednak zdecydowalismy sie na impreze domowa :)
 
Napisał fiuufiuu
a ja odswiezę wątek- gdzie mi ochrzczą dziecko bez slubu ? wiecie moze?
w kościele Dominikanów chrzczą bez problemu i na prawde tam są super księża , nie wymagają "opłat" , nie dajesz żadnej koperty do ręki bo by się obrazili , do głównej skrzyneczki w kościele się wrzuca co łaska , no i ceremonia też super :) najlepsze jak podnosisz dziecko do góry i cały kościół klaszcze :) no wrażenie niesamowite :)
 
reklama
Do góry