reklama

wesele i problem! :(

Temat na forum 'Początek szkoły' rozpoczęty przez 0olka, 10 Grudzień 2010.

1. 0olka

0olka Początkująca w BB

Witam
    Mam problem gdyż wczoraj dostałam zaproszenie na jutrzejszy ślub i wesele koleżanki (i głupia przyjęłam xD ) i mam dylemat ubraniowy w kwestii mojego synka (9l.) :zawstydzona/y:
    Ja tam coś dla siebie znajdę, męża wbije w garnitur a synka nie wiem kompletnie w co ubrać gdyż nie mam nic odświętnego! :sorry:Mamy już zarezerwowany pokój w hotelu i na pewno na mszy będziemy stać na zewnątrz gdyż kościółek jest malutki a ludzi mnóstwo i nie wiem czy nie zrobić tak jak siostra (zaproszona wcześniej) czyli na drogę założyć synkowi kombinezon a w pokoju po prostu przebrać syna!? :blink: Po drugie wraz z siostrą doszłyśmy do wniosku, że z braku laku super na weselu sprawdzi się strój "na sportowo" i wybrałyśmy sztruksową kurtka + sztruksowe ogrodniczki i sportowa koszula :-D
    Co o tym myślicie?

2. natusa1988

natusa1988 Mamusia Maksia i Aleksa

Ja myślę, że to dobry pomysł. Nie będzie mały marznął w kombinezionie, a sztruks zawsze w modzie i na każdą okazję, no nie?? :D

3. reklama
  4. requiem_85

requiem_85 Zaciekawiona BB

wiesz, dzieci nie musza byc "galowo" ubrane by swietnie wygladac i prezentowac sie na weselu, ja uwazam ze to co wybralas to swietne rozwiazanie :) i jak dla mnie to masz problem z glowy

5. 0olka

0olka Początkująca w BB

Dzięki wielkie :)
    Zrobiłam tak jak napisałam i w sumie dobrze bo tak jak myślałam staliśmy na dworze i większość dzieci była w kombinezonach (wybawiły się przy okazji na śniegu) :tak: a już na samym weselu synek zrobił furorę bo słyszałam tylko w kółko jak to on cudnie i ślicznie wygląda :zawstydzona/y:

Poleć forum