reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wesele pod koniec 11 tygodnia ciazy

Mami27

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
29 Czerwiec 2018
Postów
48
Kochane Slub biore jak wyzej 11tc. 18sierpnia.
Boje sie, ze bede wymiotowac lub zle czuc. Oczywiscie jak kazdy chce tanczyc i sie bawic ( z rozsadkiem).
Ktoras z Was brala lub bierze slub w takim samym okresie?
Teraz jestem w 5 i wszystko gra, czuje sie bardzo dobrze nic mi nie dolega. Pierwszy skan mam 15lipca.
Pozdrawiam
Panna Mloda :D
 
reklama
Nikt Ci nie da gwarancji co do samopoczucia, bo jak to w ciąży, może być różnie. ;)
Nie nastawiaj się negatywnie i nie bój, bo wywolasz wilka z lasu. Ciesz się tym nadchodzącym dniem :)
Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia :)
 
Różnie może być z samopoczuciem. Nie przewidzisz. Jak będzie źle to możesz zrobić tak jak moja szwagierka w trakcie swojego ślubu w ciąży - wychodziła do pokoju nowożeńców - 15-20 minut poleżenia i szła dalej w tany. Przetrwała bez uszczerbku na zdrowiu. Pobawić się zdążyła, goście też. Zdjęć ma mnóstwo, w tym kilka jak leży sobie w sukni ślubnej ze stopami opartymi o plecy pana młodego.
Dasz radę. I wszystkiego dobrego.
 
Kochane Slub biore jak wyzej 11tc. 18sierpnia.
Boje sie, ze bede wymiotowac lub zle czuc. Oczywiscie jak kazdy chce tanczyc i sie bawic ( z rozsadkiem).
Ktoras z Was brala lub bierze slub w takim samym okresie?
Teraz jestem w 5 i wszystko gra, czuje sie bardzo dobrze nic mi nie dolega. Pierwszy skan mam 15lipca.
Pozdrawiam
Panna Mloda :D
Aż się usmiechnelam jak zobaczyłam Twój post, bo 18 sierpnia idę na wesele przyjaciółki która ma 27 lat ;) szwagierka na swoim weselu była w 30 tygodniu ciąży i uważała na siebie bo nie tańczyła dłuższych miksow tylko 2-3 piosenki i przerwa. Po oczepinach wracała do domu bo już była zmęczona. Także da się ;)
Na bieżąco będziesz widzieć czy Cię mdłości dopadną czy może jednak nie, umów się do lekarza 2-3 dni przed weselem żeby sprawdzić czy wszystko jest Ok, ewentualnie dopytać o coś na mdłości chociaż na ten jeden szczególny dzień.
No i Gratuluję! :)
 
Wiesz ja koło 4 msc brałam ślub i weselisko do 3 rano... a od 8 rano na nogach. To była pierwsza ciąża którą kiepsko znosiłam. Ale dałam radę i tańczyć - tu no-spa forte też pomogła. I troszkę zjeść (tego braku apetytu wybaczyć sobie bo mieliśmy pyszne rzeczy do jedzenia) fakt że najwięcej czasu spędziłam przysiadając się do gości i pytając ich o samopoczucie itp. ale to okazało się PLUSEM bo potem dostaliśmy wiele ciepłych słów że pierwszy raz goście czuli się tak zadbani zaopiekowani na weselu przez młodych.
Także życzę ci ciepłej ale nie upalnej pogody i dobrego fizycznego samopoczucia i baw się dobrze ;)
 
Ja brałam ślub w 6 m-cu i bawiłam się wspaniale [emoji16] każdy został uświadomiony o moim stanie i dzięki temu nikt mną nie szarpał w tańcu i nie musiałam się obawiać że jakiś śmieszek doleje mi alkoholu do napoju (niestety rodzina męża ma czasami takie pomysły).
Co prawda zrezygnowałam z butów na obcasie na rzecz wygodnych sandałek (i pomimo tego mi nogi popuchły) ale w trakcie imprezy nie schodziłam z parkietu. Dwa razy poszłam do pokoju odpocząć na 5 minut z nogami w górze.
Tobie również życzę abyś bawiła się dobrze na weselu a mdłości oby nie pojawiły się wogóle (ja je miałam od 5 do 8 tygodnia i to była masakra)
A i wszystkiego najlepszego. [emoji16]
 
reklama
Dziekuje dziewczyny!
Wywolalam wilka z lasu bo brzuch zaczal mnie bolec jak na okres...
Weź magnez lub no-spę połóż się i odpocznijcie [emoji4] spokojnie macica się powiększa i więzadła ciągną też to przechodziłam [emoji4] ale w razie jakby się pojawiło jakieś plamienie czy bardzo mocny ból to od razu na ip
 
Do góry