reklama

wesele przyjaciółki

Temat na forum 'Rozmowy o wszystkim' rozpoczęty przez dib2, 17 Czerwiec 2009.

1. dib2

dib2 Mama Sary - 06.12.2008r.

jak w tytule przyjaciółka się chajta. I szukam dla niej prezentu(składam się z jeszcze jedną koleżanka i budrzet to 500 zł). Bukiet z monet kolekcjonerskich banku polskiego nominał 2 zł (około 5 sztuk) lub z przyborów kuchennych (chochla, łycha itp).
    myślałam o weekend w hotelu gołębiewski w wiśle ale mają małe dziecko i racze to nie wypali
    przybory agd i rtv maja. mówili ze chca coś raczej pamiatkowego.
    czekam na propozycje

2. anka26_x_07

anka26_x_07 Mama Laury :)

Skoro to przyjaciolka to napewno mozesz zrobic album napewno nie jeden wypad zaliczylyscie wiec fajne fotki z podpisamia napewno beda swietnym prezentem.Widzialam takie swietne albumy zrobione z drzewa wiec powodzenia!
    Napewno jeszcze ktos cos podrzuci z pomyslow:tak:

3. reklama
  4. anetkadg

anetkadg Marzec 2008

Ja proponuje coś co sama dostałam od przyjaciółki Obraz relaksacyjny, FALUJĄCE MORZE .:::HIT!!!:::. (663789816) - Aukcje internetowe Allegro do tego dostaliśmy bukiet z kuponów totolotka :-) i karte z życzeniami. Obraz ma kilka motywów więc każdy wybierze dla siebie coś fajnego i w dodatku można sie naprawdę zrelaksować przy dźwiękach morza :-) myślę że ręczniki pościel już są oklepane tak samo jak sztućce żelazka itp ewentualnie fajnym pomysłem jest maszyna do wypieku chleba . Może sama zapytaj co im sie podoba . Można zrobić zamiast karty z życzeniami fotoksiążkę z dedykacją (można gotową zamówić w necie) lub jako prezent podarować obraz z karykaturami :-) Kwota nie jest mała więc można wymyśleć cos ciekawego nawet lot balonem :-D

5. dib2

dib2 Mama Sary - 06.12.2008r.

ciekawy pomysł lot balonem, ale w mojej okolicy prywatny lot kosztuje 1000 zł a mamy połowe tej sumy.
    ma ktoś inny podobny innowacyjmy pomysł?
    lot samotolem - "antkiem" odpada bo nie jest takie ciekawe.
    Co byście powiedziały gdy by ktoś wam ufundował w dniu slubu pokaz sztucznych ogni??

6. mata-kow

mata-kow mama do kwadratu :)

Dibi sztuczne ognie to świetny pomysł :tak: tylko warto popytać czy jakiejś zgody nie trzeba na to :dry:

7. Elizufka

Elizufka Aktywna w BB

trzeba zgode bo sztuczne ognie mozna uzywac tylko w sylwestra ;]

Poleć forum