reklama

Wesele w Warszawie

Temat na forum 'Warszawa' rozpoczęty przez Anulek01, 17 Wrzesień 2012.

1. Anulek01

Anulek01 Aktywna w BB

Mamuśki z Warszawy ;)
    Może zacznę od początku. Razem z koleżanką organizujemy jej wesele, niestety nie jesteśmy z Warszawy a wesele ma się odbyć właśnie tam. Gdzieś w necie oglądałam zdjęcia sali w hotelu Polonia i od razu zwróciłam na nie uwagę, bo sala przepiękna. No i pytanie do Was, może któraś była tam na weselu, albo jeszcze lepiej, organizowała tam swój wielki dzień i potrafi coś powiedzieć na temat sali, jedzenia i w ogóle organizacji wesela właśnie tam?

2. dzewelajna

dzewelajna Fanka BB :)

ja byłam na weselu w Falentach - co prawda nie Warszawa ale prawie prawie :) i nam się bardzo podobało

3. reklama
  4. gucioo

gucioo Fanka BB :)

co do Polonii to ja słyszałam że sala robi ogromne wrażenie i że podobno jedzenie jest niesamowite, kucharz przechodzi samego siebie. a co do ceny musiałabym się wypytać kolegi.

5. Anulek01

Anulek01 Aktywna w BB

no właśnie sala zrobiła na nas wrażenie już na zdjęciach ;) Dobrze że piszesz, bo zastanawiałam się jak to jest z kucharzem, ale coś mi się wydaje że warto zorganizować wesele właśnie tam i zaskoczyć gości ;)
    Co do cen to na stronie hotelu znalazłam coś takiego http://www.poloniapalace.com/d/poloniapalace/media/Meetings_and_Events/10_Oferta_weselna_2012.pdf
    czyli wychodzi na to ze są 3 pakiety do wyboru, w zależności od cen i innych upodobań a potrawy wyglądają na ciekawe aż by się chciało spróbować ;)

6. riolcia

riolcia Fanka BB :)

Ja miałam tylko sesję w tym hotelu - wyjście awaryjne bo pogoda się załamała i zrezygnowalismy z pleneru. Mogę tylko pochwalić obsługę bo byli bardzo pomocni i mielismy dostęp prawie do wszystkich pomieszczeń.

7. Anulek01

Anulek01 Aktywna w BB

A jak zdje7846cia? Pewnie cudnie wyszły? Już sobie wyobrażam Pannę Młodą w pięknej białej sukni na tych przepięknych schodach, jak z magazynu mody ślubnej ;)

8. riolcia

riolcia Fanka BB :)

Mam pod ręką tylko zdjęcie z ucietymi głowami, do ogłoszenia sprzedaży sukni. Ale zdjęcia wyszły super. komis.JPG

9. Malina111

Malina111 Początkująca w BB

Ja byłam na wesele w restauracji Hawełek na Wiejskiej i bardzo mi się podobało :) super klimat i dobre jedzenie

10. reklama

Poleć forum