reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wesele w Warszawie

Anulek01

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
3 Luty 2012
Postów
63
Mamuśki z Warszawy ;)
Może zacznę od początku. Razem z koleżanką organizujemy jej wesele, niestety nie jesteśmy z Warszawy a wesele ma się odbyć właśnie tam. Gdzieś w necie oglądałam zdjęcia sali w hotelu Polonia i od razu zwróciłam na nie uwagę, bo sala przepiękna. No i pytanie do Was, może któraś była tam na weselu, albo jeszcze lepiej, organizowała tam swój wielki dzień i potrafi coś powiedzieć na temat sali, jedzenia i w ogóle organizacji wesela właśnie tam?
 
reklama
co do Polonii to ja słyszałam że sala robi ogromne wrażenie i że podobno jedzenie jest niesamowite, kucharz przechodzi samego siebie. a co do ceny musiałabym się wypytać kolegi.
 
co do Polonii to ja słyszałam że sala robi ogromne wrażenie i że podobno jedzenie jest niesamowite, kucharz przechodzi samego siebie. a co do ceny musiałabym się wypytać kolegi.

no właśnie sala zrobiła na nas wrażenie już na zdjęciach ;) Dobrze że piszesz, bo zastanawiałam się jak to jest z kucharzem, ale coś mi się wydaje że warto zorganizować wesele właśnie tam i zaskoczyć gości ;)
Co do cen to na stronie hotelu znalazłam coś takiego http://www.poloniapalace.com/d/poloniapalace/media/Meetings_and_Events/10_Oferta_weselna_2012.pdf
czyli wychodzi na to ze są 3 pakiety do wyboru, w zależności od cen i innych upodobań a potrawy wyglądają na ciekawe aż by się chciało spróbować ;)
 
Ja miałam tylko sesję w tym hotelu - wyjście awaryjne bo pogoda się załamała i zrezygnowalismy z pleneru. Mogę tylko pochwalić obsługę bo byli bardzo pomocni i mielismy dostęp prawie do wszystkich pomieszczeń.
 
Ja miałam tylko sesję w tym hotelu - wyjście awaryjne bo pogoda się załamała i zrezygnowalismy z pleneru. Mogę tylko pochwalić obsługę bo byli bardzo pomocni i mielismy dostęp prawie do wszystkich pomieszczeń.

A jak zdje7846cia? Pewnie cudnie wyszły? Już sobie wyobrażam Pannę Młodą w pięknej białej sukni na tych przepięknych schodach, jak z magazynu mody ślubnej ;)
 
Mam pod ręką tylko zdjęcie z ucietymi głowami, do ogłoszenia sprzedaży sukni. Ale zdjęcia wyszły super. komis.JPG
 
Piękna sala weselna w okolicach Warszawy to Astoria- sprawdź sobie w necie jak wygląda wnętrze itd. :) Polecam, odbyło się tam moje wesele i uroczystość była piękna. Obsługa miła, pyszne tradycyjne jedzenie, bogate menu. Sala przestronna, pomieściła bez problemu wszystkich gości, spory parkiet ;) Dla mnie idealne miejsce :)
 
reklama
Ja miałam w Villa Otwock (teraz chyba zmieniło to nazwę, ale myślę że w Google pod tą nazwa też znajdziesz. Z tego co wiem to już z ledwoscia mają miejsca na 2018 rok, wiec życzę powodzenia.
1498568313-aaaaaa.jpeg


Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry