reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wesołe Mamuśki

-Babciu widziałaś moje tabletki, były oznaczone LSD?
-pierdolić tabletki, widziałeś smoka w kuchni????
 
reklama
U mnie niektore sie zgadzają, na szczescie nie wszystkie ;-)



Macierzyństwo to stan, w którym:
1. Każdą czynność przeprowadzasz z dzieckiem uwieszonym najpierw na szyi, a potem u nogi, czasem obie opcje dostępne jednocześnie.
2. 5 godzin snu na dobę jest błogosławieństwem, a 3 godziny snu niczym nieprzerwanego są rozpustą.
3. Kiedy wchodzisz wieczorem (w nocy???) do łóżka, to pod własną kołdrą możesz znaleźć grzankę, ćwiarteczkę jabłka lub, w najmilszym razie, misia.
4. Twoje miejsce w łożu małżeńskim zostało już dawno zaanektowane przez potomstwo i teraz radź sobie, jak umiesz.
5. Jak chcesz zjeść obiad przy stole, to musisz się dobrze rozejrzeć, dokąd wyjechały wszystkie krzesła.
6. Twoje najlepsze frykasy to te, które zostały na talerzu po dziecku.
7. Ulubione słodycze możesz zajadać tylko ciemną nocą, bo inaczej na pewno ci je ktoś wyje.
8. Kiedy chcesz usmażyć naleśniki, to musisz się wpierw przejść po mieszkaniu i poszukać patelni, na przykład, pod regałem.
9. Twoje kuchenne śmiecie pachną (hmmmm.) toaletą.
10. Ilość chusteczek higienicznych oraz baterii do zabawek grających zużytych w ciągu roku przekracza ilość z całego twojego dotychczasowego życia.
11. Jeśli nawet uda ci się w środku nocy ominąć stopą jakieś ostre pudełeczko lub samochodzik, to na pewno staniesz na piszczącej kaczuszce.
12. Nawet nie wiesz, kiedy twoja apteczka z rozmiarów pudelka po czekoladkach rozrosła się i zajmuje teraz całą kuchenną szafkę.
13. Miejsce na półce z winami powoli zastępują słoiczki, kaszki i pudełka z mlekiem w proszku.
14. Na pralce możesz znaleźć drewnianą łyżkę kuchenną, a w szufladzie na garnki piłkę i plastikowe klocki.
15. Rzadko kiedy w szafkach masz więcej ubrań niż w koszu na pranie.
16. Nic cię tak bardzo nie przeraża (żaden rachunek telefoniczny,nabity guz na czole, ani nagłe zaproszenie na kinderbal) jak to, gdy pewnego dnia zaczyna ci cieknąć pralka.
17. Zanim nastawisz pranie, dokładnie sprawdzasz, czy nie znajdziesz w pralce kubeczka z piciem, swojego telefonu komórkowego lub, co gorsza, rolki papieru toaletowego(!).
18. Zanim wejdziesz do wanny, musisz usunąć stamtąd krokodyla, małpę i stado kaczek.
19. Codziennie czyścisz 6 uszu zamiast 2, a w niedzielę obcinasz 60 paznokci zamiast 20.
20. Wszystkie swoje paznokcie piłujesz indywidualnie, po jednym w każdej wolnej chwili.
21. Twój krem do rąk ma swoje miejsce pod poduszką, bo jeśli w ogóle masz szanse posmarować ręce, to już chyba tylko przez sen.
22. Twoje największe wyjścia, na które robisz fryzurę i makijaż, to te do dentysty, warzywniaka lub na zebranie wspólnoty mieszkaniowej.
23. Zanim wyjdziesz z domu musisz najpierw wyjąć z buta drewniany klocek lub zabawkę z kinder niespodzianki.
24. Możesz zostać nakryta podczas porannego ubierania, wytknięta palcem i wyśmiana ze słowami: "Ty jesteś babka?".
25. Możesz zaśpiewać sto, tysiąc, milion piosenek ale i tak usłyszysz brawa dopiero wtedy, gdy tata wkręci śrubkę w zabawkę.
26. Jest ci kompletnie wszystko jedno, czy gazeta, którą wzięłaś na sekundę do poczytania jest aktualna, z zeszłego tygodnia czy jeszcze sprzed poprzedniej Wielkanocy.
27. Przestajesz planować atrakcyjne dni, a zaczynasz planować te leniwe.
28. Jesteś panią swojego losu i możesz sama decydować, co zrobisz w czasie wolnym: umyjesz zęby czy zrobisz siusiu.
29. Już nawet do psa zdarza Ci się powiedzieć: "synku".
 
z www.bash.org.pl:

<zedler> co porabiasz?
<ReeDeeMeeR> sprzątam
<zedler> ciekawe co znajdziesz ;>
<ReeDeeMeeR> narazie 2 paczki fajek, pol litra, 3.43 pln , 4 plyty , i sie okazalo ze jednak nie mam dywanu tylko panele xP

<KZ> Wiesz, zrobiłam sobie powrót do przeszłości
<cinek> tzn?
<KZ> nooo basha czytam, w sensie stare cytaty
<KZ> no i zauważyłam, że bash przepowiada przyszłość,taki prorok
<cinek> a co chodzi?
<KZ> no bo popatrz 29 września 2006 roku na bashu pojawił się cytat:
<KZ> <vale46> u nas w rzadzie jest jak w Gwiezdnych Wojnach
<KZ> <vale46> najpierw było Gwiezdne Wojny: Nowa nadzieja (afera taśmowa)
<KZ> <vale46> teraz jest Gwiezdne Wojny: Imperium kontratakuje (PiS chce się odegrać)
<KZ> <vale46> a nie długo bedzie Gwiezdne Wojny: Powrót Jedi (PO dochodzi do władzy)
<KZ> <Gewof> przed tym mielismy jeszcze "Atak klonow"
<KZ> no i teraz mnie naszła taka rozmina,bo coś dawno nic nie było słychać o Andrzeju i Romanie...
<cinek> no i co z tego?
<KZ> jak to co z tego?! a o "Zemście Sithów" nie słyszałeś?!
<cinek> ja pierdole!


<Alice> wysłałam sms'a do wykładowcy o treści:" Dzień Dobry Panie magistrze, właśnie uczę się do islandzkiego i zastanawiam sie jakiego rodzaju jest 'jakki'"
<Wykladowca> Dzień Dobry:) Jakki jest męska, OCZYWIśCIE! dlaczego tak wcześnie Pani się za to zabiera? Do wtorku tyle czasu...Kujon!


<Alice> wysłałam sms'a do wykładowcy o treści:" Dzień Dobry Panie magistrze, właśnie uczę się do islandzkiego i zastanawiam sie jakiego rodzaju jest 'jakki'"
<Wykladowca> Dzień Dobry:) Jakki jest męska, OCZYWIśCIE! dlaczego tak wcześnie Pani się za to zabiera? Do wtorku tyle czasu...Kujon!


<meehoweck> co robisz?
<steerow> w tej chwili instaluje sobie gre Uefa Euro 2008
<meehoweck> ja tam wolę Uefa Euro 2012
<meehoweck> to coś jak street ball
<meehoweck> gra się między blokami, na łąkach, w lasach...
<meehoweck> zajebioza


<dOna> co wy opowiadacie, to nie prawda, że studenci są biedni i głodują.
<dOna> moj brat studiuje i pije whiski
<z33l> klamie
<dOna> nie, przyniosl wujkowi 0,5 jasia wedrowniczka
<z33l> klamie ze studiuje


<brzozik> jestes?
<Barycz> ta
<brzozik> mam problem
<brzozik> a mysle ze mozesz mi pomoc
<Barycz> jaki??
<Barycz> pisz szybko...
<brzozik> kolezanka zapytala mnie jakie znam sztuki szekspira
<brzozik> a znam dwie
<brzozik> romeo i julia
<brzozik> znasz jeszcze jakies ?


<emo> jak tam prawko? zdalas?
<Basia> niestety nie
<emo> a co tym razem, cos na placu?
<Basia> nie na miescie...
<emo> aaaa, to co zrobilas nie tak??
<Basia> dalam dupy na skrzyzowaniu
<emo> ^^


<Szczypior> Geremi byłeś na 3 dniu juwenaliów ?
<GEREMI> kostke konczylem przed domem , a potem sil nie mialem :( :(
<Szczypior> ja paradowałem na scenie, w stanie skrajnej nietrzeźwości przebiegłem przez ochronę, a że koledzy byli prowadzącymi dali mi 5 min przed publiką, no i wygrałem konkurs picia wina
<Szczypior> jak się okazało konkurencja została przerwana. bo wydawało mi się że trzeba było szybko karton wypić kawalera... a trzeba było 'bulgotać' do mikrofonu, i niestety nie mieli już czym :p
 
jeszcze jedno :-) z uwagi na temet forum zasługuje na osobny wątek :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

<aaa> a to tak szybko wypisuja ze szpitala?
<Iza> 2-3 dni
<aaa> i to z takim dzieckiem mozna od razu na dwor?
<aaa> nie trzeba odrobaczac, czy cos?
 
Skorzystaj z zaproszenia na warsztaty dla mężczyzn.

Kurs jest dwudniowy i obejmuje następujące zagadnienia:

DZIEŃ PIERWSZY

1. JAK WYKONAĆ KOSTKI LODU?Instrukcja krok po kroku wraz z
prezentacją.
2. PAPIER TOALETOWY - CZY WYRASTA NA UCHWYTACH? Dyskusja.
3. RÓŻNICE POMIĘDZY KOSZEM NA PRANIE A PODŁOGĄ. Ćwiczenia
praktyczne z pomocą zdjęć i wykresów.
4. NACZYNIA I SZTUĆCE: CZY LEWITUJĄ, SAMODZIELNIE KIERUJĄC SIĘ DO ZMYWARKI ALBO ZLEWU? Debata panelowa z udziałem ekspertów.
5. PILOT DO TELEWIZORA - UTRATA PILOTA Linia pomocy i grupy
wsparcia.
6. NAUKA ODNAJDYWANIA RZECZY Otwarte forum tematyczne - Strategia szukania we właściwych miejscach a przewracanie domu do góry nogami w takt rytmicznego pokrzykiwania.
7. ZAPAMIĘTYWANIE WAŻNYCH DAT I POWIADAMIANIE W WYPADKU
SPÓŹNIENIA Pamiętaj o zabraniu własnego kalendarza lub telefonu
komórkowego



DZIEŃ DRUGI

1. PUSTE KARTONY I BUTELKI - LODÓWKA CZY KOSZ? Dyskusja w
grupach i ćwiczenia praktyczne.
2. ZDROWIE - PRZYNOSZENIE JEJ KWIATÓW NIE JEST GROŹNE DLA ZDROWIA.
Prezentacja PowerPoint.
3. PRAWDZIWI MĘŻCZYŹNI PYTAJĄ O KIERUNEK, KIEDY SIĘ ZGUBIĄ.
Wspomnienia tych, którzy przeżyli.
4. CZY MOŻNA SIEDZIEĆ CICHO, GDY ONA PROWADZI. Gra na
symulatorze.
5. DOROSŁE ŻYCIE - PODSTAWOWE RÓŻNICE POMIĘDZY TWOJĄ MATKĄ A
TWOJĄ PARTNERKĄ. Ćwiczenia praktyczne i odgrywanie ról.
6. JAK BYĆ IDEALNYM PARTNEREM NA ZAKUPACH. Ćwiczenia relaksacyjne, medytacja i techniki oddechowe.
7. TECHNIKI PRZEŻYCIA - JAK ŻYĆ, BĘDĄC CAŁY CZAS W BŁĘDZIE.
Dostępni indywidualni psychoterapeuci.
8. CHOINKA - CZY MUSI STAĆ DO WIELKANOCY.Telekonferencja z udziałem Świętego Mikołaja .
 
NIE PRZY JEDZENIU!!! I NIE PO JEDZENIU...:-D:-D:-D

Jaka jest największa zaleta silikonowych implantów piersi?

Masz 70 lat, jesteś pomarszczona jak stary żółw, a twoje cycki sterczą dumnie jak u 20 latki.

2cxz4wn.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry