reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wesoło nam

reklama
Młody mol wyleciał z szafy na pierwszy a życiu lot. Po powrocie mama go pyta
*I jak ci synku poszło?
*Wspaniale mamo wszyscy na mój widok klaskali!
 
Zajączek z niedźwiedziem razem idą na imprezę.
- Niedżwiedziu mam prośbe, nie bij mnie jak na imprezie się ochleję, bo szybko mi się urywa film i nie wiem co robię...
Na to niedzwiedź:
- Dobra, ale jak mnie bardzo wkurwisz to się policzymy.
Na drugi dzień zajączek przegląda się w lustrze i widzi, że jest pobity.
- Niedwiedź! Czemu mnie pobiłeś?
- Wytrzymałem jak wyzywałeś mnie od ciulów, wytrzymałem jak wyzywałeś moją matkę od dziwek i jak wyzywałeś mojego ojca od pedałów. Ale nie wytrzymałem jak nasrałeś na środku pokoju, powsadzałeś patyczki i powiedziałeś, że jeżyk śpi z nami!
 
thumbImage.php
Nowe logo Firefox-a
 
Christina Aguilera wyraża zainteresowanie kinematografią: To gdzie w tym roku odbędzie się Festiwal Filmowy w Cannes?
Britney Spears planuje dalekie podróże: Muszę udać się zamorskich krajów takich jak... Kanada.
Piosenkarka jest też autorką innego wyróżnionego tekstu: Nigdy nie chciałam jechać do Japonii. Powód jest prosty - nie lubię ryb, a wiem, że tam w Afryce są bardzo popularne.
Zdaje się, że uczęszczała na te same lekcje geografii, co Paris Hilton...
Golfer Greg Norman: Wiele zawdzięczam swoim rodzicom, zwłaszcza mamie i tacie.
Angelina Jolie o przełomowych momentach w życiu:Nie jestem pewna, czy w moim życiu wydarzyło się coś, co można uznać za punkt zwrotny, ale po raz pierwszy uprawiałam seks, gdy miałam 14 lat.
Mariah Carey, nasza faworytka jeśli chodzi o najbardziej idiotyczny tekst, opowiada o afrykańskiej biedzie: Za każdym razem, gdy widzę w telewizji te biedne, wygłodzone dzieci, nie mogę się powstrzymać od płaczu. Też chciałabym być tak chuda, ale bez tych much, brudu i wszechobecnej śmierci.
Linda Evangelista i smutne wyznanie modelki: Nie jestem na diecie. Po prostu nie jem tyle, ile bym chciała.
Jessica Simpson walczy z plotkami: Nie jestem żadną anorektyczką. Pochodzę z Teksasu. Czy ludzie w Teksasie w ogóle chorują na anoreksję? Osobiście nie znam żadnego przypadku.
Brooke Shields podczas wywiadu na temat kampanii antynikotynowej: Palenie zabija. Kiedy nie żyjesz, tracisz bardzo ważną część swojego życia.
Nasza ulubienica, Paris Hilton, nie wie natomiast, co można kupić w popularnej sieci hipermarktów: Co to jest Wal-Mart? Czy sprzedają tam rzeczy do murów i ścian?
David Hasselhoff i jego skromność: Mam świetny gust. To wrodzone.
Alicia Silverstone o filmie, w którym zagrała 13 lat temu: Myślę, że film "Clueless" był bardzo głęboki. Tę głębię widać w jego lekkości. Myślę, że lekkość musi pochodzić z bardzo głębokiego miejsca, jeżeli oczywiście to ma być prawdziwa lekkość.
David Arquette ma swoje przemyślenia na temat teologii: Myślę, że Bóg jest ogromnym wibratorem w niebie... pulsującą siłą niesamowitej energii.
Arnold Schwarzenegger wyraża poparcie dla gejów i lesbijek: Uważam, że homoseksualne małżeństwa to coś, co powinno być zawierane między mężczyzną a kobietą.
I na zakończenie Winona Ryder oraz jej złota myśl: Najlepiej się czuję, gdy jestem szczęśliwa
 
reklama
Do góry