reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WESOLYCH SWIAT KWIETNIOWECZKI!!!

Moje drogie Panie!
Życzę Wam z całego serduszka zdrowych, wesołych, pogodnych Świąt, pełnych uśmiechu, radości i pogody ducha. Obyśmy wszystkie szczęśliwie dotrwały, w niezmienionym składzie, do kwietnia. Oby Nowy Rok przynosił same szczęśliwe chwile i ani jednej łzy. Oby wszystkie problemy rozwiązywały sie same i żeby nam na nic nie zabrałko ani chęci, ani pieniedzy
Tego wam życzą Ola, Adam i Maleństwo​
P.S. Żegnam się przy okazji, po świętach, we wtorek wracam do szpitala, nie wiem na jak długo. Pomyślcie o mnie w Sylwestra o pólnocy...
 
reklama
To jeszcze raz ja złoże życzenia.Życze wam zdrowych pogodnych świąt pogodnych uśmiechów na twarzy.Życzy wam wszystkim Justyna z Maciejem i maleństwem.


Ps. Do zobaczyska po nowym roku.Bo chyba przez świeta nie będze tu zaglądać,no chyba ze szwagier da mi dojść do kompa :):)
 
wow nastepny rok minal.....i w tym roku znowu mam urwanie glowy tuz przed swietami, wiec chcialabym Wam kwietnioweczki, marcoweczki oraz majowe mamy zyczyc WESOLYCH, SPOKOJNYCH SWIAT. MNOSTWA POCIECHY Z MALENSTWA, ZDROWIA, SZCZESCIA, MALO KALORYCZNYCH POTRAW WIGILIJNYCH ;-) WSPANIALYCH PREZENTOW POD CHOINKA ORAZ RODZINNEGO CIEPLA.
A poniewaz dla kazdej z nas to beda pierwsze swieta z maluszkiem wiec juz sa dla nas najwspanialszymi Swietami w zyciu.
 
I MY ZYCZYMY WESOLYCH SWIAT WYSZYSKIM MAMUSIOM TATISIOM I MALUCHOM.TE SWIETA DLA WIELU Z NAS SA NAJLEPSZE BO JUZ Z DZIECIACZKAMI,NIEKTORE NAWET Z WIEKSZA ILOSCIA.ZYCZYMY ZDROWYCH POGODNYCH SWIAT I ABY NOWY ROK BYLJESZCZE LEPSZY OD STAREGO.

my jedziemy do Polski i wracamy po nowym roku,do komp nie bedzie dostepu wiec ostatni raz zagoszcze tu w piatek a poniej dopiero w 2007
 
Ja również chciałam złożyć świąteczne życzenia.
Przede wszystkim rodzinnych świąt Bożego Narodzenia, dużo miłości czułości i radości w tych pierwszych świętach naszych najmniejszych pociech.Bajecznych prezentów nie bolących brzuszków.
Żeby przyszły rok był jeszcze lepszy niż obecny, żeby pospełniały się wszystkie nasze marzenia i żeby wreszcie życie stało się łatwiejsze.
 
KOCHANYCH, SZYBKO ZASYPIAJACYCH, DUŻO JEDZACYCH, DUŻO SIE RUSZAJACYCH, ZAJMUJĄCYCH SIE SOBĄ BEZ POMOCY, Z BEZBOLEŚNIE WYCHODZACYM ZĘBAMI MALUSZKÓW ORAZ DUŻO DUŻO WOLNEGO CZASU, PIENIĘDZY NA ZABWAKI ;-) ORAZ WACIKI ;-) A TAKŻE MĘŻÓW I PARTNERÓW CHĘTNYCH DO POMOCY, NIEGRAJĄCYCH NA KOMPIE I NIEOGLĄDAJĄCYH TV...W TE ŚWIĘTA I PRZEZ NASTĘPNY CAŁY ROK ŻYCZĄ WAM i sobie :-D NATALKA Z MAMUSIĄ!!!! :-D :yes: :tak:
 
WESOŁYCH, ZDROWYCH, SMACZNYCH, SPOKOJNYCH, PEŁNYCH DZIECIĘCEGO ŚMIECHU ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO, NOWEGO 2007 ROKU!!!!

ŻYCZĄ IZA z mężem RYSIEM i córeczką KAROLINKĄ :-)
 
reklama
W dniu Bożego Narodzenia.
Radości wszelkiego stworzenia
Więc niech pełna tej radości
Zawsze w sercach Waszych gości!!

Wszystkiego naj... naj... spełnienia marzeń i ogromnych prezentów pod choinką życzą

ANTOŚ MARTA I RAFAŁ
 
Do góry