reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WESOLYCH SWIAT KWIETNIOWECZKI!!!

reklama
Ponieważ jutro już mnie nie będzie, to życzenia składam dzisiaj :)
 

Załączniki

  • zyczenia swiateczne 2007.jpg
    zyczenia swiateczne 2007.jpg
    296,9 KB · Wyświetleń: 88
W związku z tym, że niektóre z Was już się rozjeżdżają na święta:

WSZYSTKIM MAMOM KWIETNIOWYM, ICH DZIECIACZKOM I CAŁYM RODZINOM SKŁADAMY ŻYCZENIA SPOKOJNYCH, RADOSNYCH ŚWIĄT, MNÓSTWA PREZENTÓW POD CHOINKĄ ORAZ POMYŚLNOŚCI W NOWYM ROKU 2008 !!!

DOROTA, KLAUDIA I WOJTEK (NO I KRZYŚ JESZCZE W BRZUSZKU)
 
My również życzymy zdrówka, radości, miłości i caaałeej masy prezentów pod choinką
:-):-):-)

Asia, Jacek i Ingunia
 
Dziękujemy za życzenia i również wszystkim kwietnióweczkom i ich rodzinkom życzymy spokojnych Świąt, spędzonych w miłej rodzinnej atmosferze.
 
Stołów pięknie ozdobionych,
jadłem suto zastawionych
i prezentów z dwa tuziny,
niech zazdroszczą Wam rodziny!
Żadnych sporów, żadnych kłótni,
niechaj nikt nie będzie smutny
- grunt to dobre wieść pożycie,
a karpiowi... daruj życie!
I każdemu - przyjaciela,
co czasami łzę ociera...
i wszystkiego co Wam trzeba,
no i jeszcze gwiazdki z nieba.

Życzy Justyna Maciek i Dominika
 
Dziewczyny wielkie dzieki za zyczenia i my tez przylaczamy sie do zyczen.
Przede wszystim niech bedzie snieg, zdrowie i duzo prezent i nie przejedzcie sie :-D:-D
To zobaczenia po swietach a moze i pozniej :-D:-D:-D:-D:-D
 
No to i rodzinka Łosiów składa wszystkiego naj naj ,dużo śniegu i mnóstwa prezentów:-)
I dziękujemy oczywiście za życzonka:yes:

 
reklama
Witajcie Kochane!!! Sto lat mnie nie bylo, troche sie w moim zyciu dzieje-ale to na inny watek:);-)
Chcialabym Wam wraz z moja rodzina zyczyc Wesolych spokojnych Swiat w rodzinnej atmosferze, wymarzonych prezentow pod choinka, zdrowia szczescia pomyslnosci, aby pociechy rosly i rozwijaly sie calo i zdrowo;) Oraz aby ten nadchodzacy 2008 byl jak najlepszy.
Anka Dominik i Kubus
 
Do góry