reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiadomości o Filipku

Bubbles

Fanka BB :)
Dołączył(a)
10 Wrzesień 2010
Postów
655
Miasto
Milton Keynes
Dziewczynki ratunku! Filip od 2 tygodni robi pieniste, rzadkie kupy :( biedaczek co chce puscic bonia, to az sie czerwieni jakby mial zatwardzenie i z kazdym boniem idzie kleks :( nie nadazam ze zmiana pieluszek, zuzywa ich jak noworodek, a poza tym odparza sobie dupke :( co jest?! czy to na zeby? (ma obrzmiale dolne i gorne jedyneczki) czy ja mam odstawic mleko czy jak?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Bubbles może to rzeczywiście ma związek z ząbkami, róznie to dzieci przechodzą,a może spróbuj podawać mu coś osłonowego, może dopadł go jakis wirus
 
paula dzieki za podpowiedz, dzis maly dostal Enterol, mam go zawsze w lodowce odkad pediatra w PL nam go polecila dla Aleksa na zatrzymanie biegunki. Zobaczymy jak szybko jelitka dadza sie zkolonizowac.

Futrzaczek dzieki za linka! :)
 
Bubbles u nas do biegunki oprocz enterolu pediatra kazal kupic Acidolac baby on reguluje flore bakteryjna przewodu pokarmowego jakos tak wyrzucilam juz opakowanie to ci nie powiem dokladnie...
 
Dziewczyny! zalamka! nie wiem co sie stalo, chyba nie Enterol tak zadzialal, ale po calej nocy bez kupek Filipek obudzil sie rano z placzem, zaczal sie czerwienic i przec jak na kupke, a tam mini kleksik, caly czas mi plakal, nie moglam g na chwilke odlozyc (jak nie On) i co troche to parcie na kupke, nawet przez sen :(
Zlapalam dziecko i polecialam na pediatrie do szpitala... spedzilismy tam caluski dzien (olaboga jakie oni maja tempo do wszystkiego!) I co, Filip caluski dzien od godziny 10 rano nie zrobil siusiu, chcielismy pobrac siuski do zbadania i On do tej pory ma woreczek na siusiaku, a w srodku pusto :( Co sie stalo? Kochane, znacie takie przypadki?
Wciaz sie tak czerwieni i prze jak na kupke i byl caly dzien ospaly i smutny, ale bez goraczki...
Acha - jak sie popatrzy na jego brzusio to widac wyraznie po prawej stronie pepka taki lekki wzgorek, jakby rzeczywiscie jelitko bylo zapchane czy cos, lekarz go macal i twierdzil, ze pecherz pelen, to czemu nie siusia?
Strasznie sie nie martwie o niego, jak nei nasika przez noc, to mamy znowu szpital jutro...
 
Bubbles to nie jest normalne,że tyle godzin siku nie robi.Ja bym nie czekała do rana tylko wróciła do tego szpitala!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
o kurcze bubbles nie pomogę ci, bo nie mam doświadczenia :(
może faktycznie zadziałał jakos za bardzo na delikatny brzuszek i zrobiła sie bryłka...
kochana trzymam mocno kciuki, aby sie załatwił, strasznie współczuję.

jolek ma rację, cały dzień bez siusiu to nie jest normalne, przeciez dzieci sikaja bardzo często. nie moga was zbyć, ja bym tez gnała.

tak czytam o tym leku i aż dziwne, bo to przeciez probiotyk jest. powinien byc bezpieczny
 
Ostatnia edycja:
Bubbles- kochana ja raczej też już w takiej sytuacji do szpitala wróciła !

a co do linka cieszę się że pomógł :-)

Joluś- a jaką Wy maść macie i w czym ma pomóc?
 
Ostatnia edycja:
Bubbles, ja też poszłabym już do szpitala z małym, kurcze takie zatrzymanie moczu chyba nie jest zbyt prawidlowe ... trzeba pojsc i wyegzekwowac pomoc od tych konowalow i nie dac sie zbyc.
 
reklama
Bubbles wracaj do szpitala, biedny maluszek, trzymam kciuki aby szybko mu pomogli.Taka drobinka a już takie przeboje:(

co do Acidolac baby- no właśnie, stosujemy to już 5 dzień,wyczytałam na forum AZS,że .. pomoże na nasze problemy skórne.Nie chce zapeszać, ale nie mamy nowych plamek i skóra mniej reaguje na pocieranie plamami i wysypką.
Zjadłam nawet kawałek czekolady mlecznej(1 pasek) i tez nic..zobaczymy
 
Do góry